Smakosze.pl
Biedronka ma nowe promocje

Jakub Kaminski/East News

Co nowego w Biedronce od poniedziałku?

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Już jutro od samego rana w sklepach Biedronka będzie dostępna najnowsza promocja, co dla wielu klientów jest doskonałymi wieściami. Będzie można kupić mnóstwo produktów po znacznie niższych cenach niż zwykle. Oferta dotyczy między innymi ryb w puszkach czy cukru.

Biedronka jest jednym z najbardziej popularnych sklepów w Polsce - jednym z powodów takiej popularności są liczne i częste promocje na podstawowe produkty spożywcze. Początek tygodnia wiąże się z wprowadzeniem nowej oferty, którą prezentujemy poniżej. 

Co więcej, portugalska sieć od jakiegoś czasu organizuje akcję "Oszczędzaj połowę", która polega na odbieraniu vouchera o wartości 50% produktu, który podlega promocji. Dzięki niej można znacznie obniżyć wydatki na zakupy, gdyż vouchery wykorzystuje się do zapłacenia za przyszłe towary. 

Ryby i cukier taniej w Biedronce

Każdy posiadacz karty lojalnościowej Moja Biedronka ma możliwość, od 10 do 12 maja, odebrać vouchery za zakup ryb w puszkach - wystarczy wziąć minimalnie dwa opakowania. Obowiązuje jednak limit dzienny wynoszący 4 opakowania na jedną kartę. 

Podobną okazję można wykorzystać, kupując cukier biały o wadze 1 kilograma. W tym przypadku limit jest znacznie większy, ponieważ na jedną kartę Moja Biedronka, można wziąć aż 10 kilogramów cukru. Wartość jednego vouchera wynosi 1,25 zł. 

Tanie masło i mięso

Planujesz przygotować w najbliższym czasie dużą ilość ciast? Jeśli taj, wybierz się już jutro do najbliższej Biedronki, ponieważ kupując 3 opakowania masła Ekstra Mleczna Dolina o wadze 200 gramów, za jedną sztukę płaci się jedynie 2,99 zł.

Na naszym portalu zamieściliśmy także mnóstwo innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą ci się przydać. Przeczytaj ten artykuł, w którym zdradzamy ukrytą funkcję młynka do kawy z czasów PRL. W tym tekście pokazujemy jak przygotować specjalny napój oczyszczający tętnice z niebezpiecznych złogów.

Dla tych, którzy chcą upiec chudą pieczeń, sieć również przygotowała coś specjalnego. Kilogram szynki wieprzowej bez kości pakowanej próżniowo marki Kraina mięs kosztuje tylko 8,99 zł. Obie powyższe okazje są przeznaczone tylko dla posiadaczy karty lojalnościowej.

Źródło: Kwangmoozaa, Getty Images Pro

Coś na deser

Po dużym obiedzie warto podać coś słodkiego, aby pysznie zakończyć wyśmienity posiłek. W tym celu dobrze sprawdzają się ciastka owsiane marki Bonitki, które przy zakupie 3 opakowań o wadze 230 gramów każde, kosztują tylko 1,99 zł za sztukę. 

Do słodkich ciastek nie ma nic lepszego niż świeżo zaparzona kawa z ekspresu. Fani takiego napoju mogą kupić kawę ziarnistą Dallmayr Crema d'Oro w cenie 34,99 zł za opakowanie. W jednej sztuce znajduje się 1 kilogram ziaren, które z pewnością wystarczą na dłuższy czas. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor portalu Smakosze.pl. Pasję do gotowania rozpalił w nim Makłowicz. Swoje życie postanowił poświęcić kulinariom i dziennikarstwu. Pracował na wielu stanowiskach gastronomicznych. Prywatnie fan muzyki folkowej oraz sportów rowerowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >
miód

Produkty

Czy można jeść skrystalizowany miód?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujący filmik z rybą w piekarniku podbija Internet

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jeść makrelę?

Czytaj więcej >