Smakosze.pl
Półki sklepowe

stevepb, pixabay

Intermarche otwiera się w niedziele, sieć podjęła decyzję

13 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Intermarche jest jedną z bardziej popularnych sieci sklepów w naszym kraju - można w jej sklepach kupić wiele ciekawych i stosunkowo tanich produktów. W całej Polsce otwartych jest już ponad 230 placówek francuskiej firmy. Co ciekawe, Intermarche zdecydowało otwierać się także w niedziele niehandlowe.

Intermarche zostało założone we Francji w 1969 roku, a w Polsce pojawiło się po raz pierwszy w 1997 roku. Od tego czasu w naszym kraju oddano do użytku mnóstwo innych punktów, w których można robić zakupy.

Podobnie jak wiele innych firm w Polsce, francuska sieć zdecydowała się obejść zakaz handlu w niedzielę - dzięki temu w jej sklepach będą mogli pracować nie tylko właściciele, lecz również regularni pracownicy.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej

Intermarche otwarte w niedziele niehandlowe

Ustawa o zakazie handlu wywołuje mnóstwo emocji w Polakach - niektórzy się z nią zgadzają, z kolei inni nie szczędzą słów krytyki. Dlatego dołączenie sieci do grona firm omijających zakaz, jest bardzo gorącym tematem.

W przeciwieństwie do konkurencji Intermarche zdecydowało się połączyć siły z InPostem oraz UPS. W taki sposób w sklepach sieci można nie tylko robić zakupy, ale także odbierać oraz nadawać przesyłki pocztowe.

Projekt bez tytułu - 2021-06-13T070949.976

Prosty sposób na lekką i puszystą jajecznicę

CZYTAJ DALEJ

Największy sklep dostępny dla klientów w niedzielę

Obecnie średnia powierzchnia lokali Intermarche wynosi 1220 mkw, dlatego pod względem wielkości, firma jest liderem na rynku. Trzeba jednak liczyć się z tym, że Kaufland wkrótce może przegonić francuską firmę - wszystko zależy od rozważań hipermarketów z Niemiec. Te bowiem zastanawiają się, czy wprowadzić usługi pocztowe w swoich sklepach.

Intermarche nie zdradza mimo wszystko dokładnych danych na temat sklepów czynnych w niedziele niehandlowe. Działają one na zasadzie franczyzy, więc decydujące zdanie ma franczyzobiorca, który ustanawia własne zasady. Wiadomości Handlowe donoszą, że takich punktów jest już co najmniej kilkanaście

Na naszym portalu można przeczytać mnóstwo interesujących newsów i przepisów, które zaciekawią każdego smakosza. W tym artykule zdradzamy plany Prawa i Sprawiedliwości wobec otwartych w niedzielę sklepów o statusie placówek pocztowych. Ten tekst poświęcony został przepisowi na najlepsze kotlety schabowe, które dzięki jednemu łatwo dostępnemu dodatkowi, są wyjątkowo smaczne i soczyste.

Inne godziny otwarcia

Przy ogłoszeniu nowych możliwości, nie zabrakło również delikatnych zmian. Każdy klient chcący zrobić zakupy w niedzielę, musi liczyć się z innymi godzinami pracy danej placówki. Choć część franczyzobiorców ich nie zmieniła, tak większość otwiera sklepy w skróconym przedziale czasowym.

Jeśli więc planujesz wykorzystać powyższą usługę, sprawdź, w jakich godzinach będzie otwarte najbliższe Intermarche. Przychodząc za późno, straci się szansę na zakupienie wszystkich potrzebnych produktów.

EN 01302226 0760

Sklep Intermarche

Źródło: AFP/EAST NEWS

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biznesinfo.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >
Czy można jeść surową cukinię?

Produkty

Czy można jeść surową cukinię?

Czytaj więcej >