Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Kim jest partner Ewy Wachowicz?
Adam Moskal
Adam Moskal 17.11.2021 01:00

Kim jest partner Ewy Wachowicz?

Ewa Wachowicz
Pawel Wodzynski/East News

Ewa Wachowicz jest jedną z najbardziej znanych osobistości ze świata kulinariów w Polsce, która w ciągu swojej kariery zdobyła wiele osiągnięć. Dla wielu dużą zasługą jest wygranie konkursu piękności Miss Polonia w 1992 roku. Od 2015 roku jest w związku z mężczyzną znanym przez niemal każdego Polaka - Sławomira Kowalewskiego. Kowalewski prowadził popularną audycję radiową "Byle do piątku" w RMF FM.

Ewa Wachowicz nie bez powodu określana jest niekiedy mianem najpiękniejszej Polki - jedynie niewielki odsetek kobiet może bowiem pochwalić się choćby przejściem do finału konkursu Miss Polonia.

Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, jak tak naprawdę wygląda jej prywatne życie, ponieważ ze swoim partnerem bardzo rzadko pojawia się na salonach, a w sieci ciężko znaleźć ich wspólne zdjęcia. Kim więc jest życiowy kompan Wachowicz?

Kto ukradł serce byłej Miss Polonii?

Przez wiele lat od rozstania Wachowicz z Przemysławem Osuchowskim, prezenterka nie decydowała się na żaden związek. W 2015 roku wszystko się jednak zmieniło, kiedy połączyła ją ogromna więź z dziennikarzem radiowym, który wówczas pracował w RMF FM w audycji "Byle do piątku".

- To poważny związek. Sławek wprowadził się niedawno do jej pięknego domu na Woli Justowskiej. Czasem widywany jest, gdy prowadzi jej samochód. Szybko znaleźli wspólny język, odkryli, że wiele ich łączy. Oboje uwielbiają górskie wycieczki, pasjonuje ich żeglarstwo, no i mają córki w podobnym wieku - wyjawił anonimowy znajomy Ewy Wachowicz dla "Na żywo".

Dziennikarz świetnie dogaduje się z córką Wachowicz

Wachowicz ma córkę z poprzedniego związku z Osuchowskim, co jednak w żadnym wypadku nie przeszkadzało dziennikarzowi. Ten bowiem złapał z nią wspaniały kontakt, dzięki czemu we troje tworzą zgraną rodzinę.

Mimo iż była miss najbardziej kocha gotowanie, a jej partner muzykę, wspólnie uwielbiają sport, podróże oraz spędzanie czasu na górskich szlakach. Dzielenie się pasją do aktywnego trybu życia, a także przykładanie dużej wagi do prywatności, mogą być tajnikami ich udanej relacji.

Kowalewski próbował swoich sił w tworzeniu muzyki

W przeszłości dziennikarz dużo udzielał się w zespołach rockowych i można było posłuchać go między innymi na festiwalu muzycznym w Jarocinie. Dlatego po odejściu z RMF FM zdecydował się na wzięcie udziału w programie "Must Be The Music".

Obecnie ukochany Wachowicz pracuje w Radiu Kraków, gdzie także prowadzi swoją własną autorską audycję "Rano na tak" wraz z dziennikarzem Marcinem Ziobro.

Jeśli masz ochotę na więcej ciekawych informacji ze świata kulinariów, zajrzyj na naszą stronę. Z tego artykułu dowiesz się, jak Wachowicz wyglądała w dzieciństwie. Ten tekst wyjawia sposób na pierogi z kapustą i grzybami od Ewy Wachowicz.

Ewa Wachowicz

Źródło zdjęcia: TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: plejada.pl; plotek.pl

Zapraszamy na nasz Instagram