Bigos Magdy Gessler
Screen filmu na kanale Maciej je na YouTube

Kosztowne, gotowe dania od Gessler ocenione przez Youtubera

Magda Gessler jest wyjątkowo zapracowaną kobietą - jest prowadzącą program Kuchenne Rewolucje, ma kilka restauracji, a także własny sklep internetowy. To właśnie produkty ze sklepu zostały przetestowanie przez Macieja i jego żonę z kanału Maciej je na YouTube. Według nich gotowe dania Gessler są smaczne, jednak ich spora cena jest sporą przeszkodą dla ludzi, którzy nie chcą wydawać tyłu pieniędzy.

Magda Gessler należy do wyjątkowo przedsiębiorczych ludzi. Jej warszawska restauracja " U Fukiera" jest bardzo popularna, a goście tego lokalu zawsze wychodzą z niego z uśmiechem na ustach. Czy dania, które można kupić przez Internet, również go wywołają?

Maciej z kanału YouTube Maciej je postanowił zamówić kilka produktów dostępnych w ofercie sklepu internetowego Magdy Gessler. Za całe zamówienie zapłacić 402 zł, co nie jest małą sumą, lecz jak sam mówi, duża liczba porcji jest mocną zaletą.

Sklep internetowy Magdy Gessler jest wart swojej ceny?

Według opinii Macieja i jego żony, tak. Choć na wstępie trzeba zauważyć, że nie każdy będzie chciał wydać ponad 400 złotych na gotowe dania w słoikach. Dużym plusem jest możliwość zamówienia dań Gessler w całej Polsce, ponieważ lokal dowozi jedzenie w całym naszym kraju.

Youtuber zamówił sporą ilość najróżniejszych przysmaków. Na liście znalazł się rosół na wielu mięsach i jarzynach, solianka, czyli rosyjska zupa rybna, szynka wędzona na drzewie owocowym, czy ser kozi z czosnkiem niedźwiedzim. Jak w oczach Macieja wypadła jakość zamówionych frykasów?

Opłata za opakowania do kawy i herbaty już latem?Opłata za opakowania do kawy i herbaty już latem?Czytaj dalej

Co smakowało Maciejowi najbardziej?

Twórca sam był zaskoczony, lecz największe wrażenie wywarł na nim ser kozi z czosnkiem niedźwiedzim, który jego zdaniem bardzo przypomina dobrej jakości parmezan. Próbując solianki, powiedział, że jest bardzo sycąca i wypełniona mięsem.

Chcesz poznać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym zdradzamy, ile razy bezpiecznie można odgrzewać jedzenie ze świąt. W tym tekście z kolei prezentujemy zalety picia soku z brzozy, który pozwala zachować zdrowie na dłużej. Powyższy kadr pochodzi z filmu na kanale Maciej je na YouTube.

Mężczyzna spróbował także szynki wieprzowej wędzonej owocowym drewnem, która okazała się bardzo intensywna i aromatyczna. Pulpetów w słoiku było z kolei tak dużo, że mogłyby się nimi spokojnie najeść 4 osoby - dlatego stosunek ceny do ilości oraz jakości można uznać za dobry.

Dania Magdy Gessler

Źródło: Screen filmu na kanale Maciej je na YouTube

Jak wyglądają ceny w sklepie Gessler?

Łącznie małżeństwo wydało na swoje zamówienie aż 402 zł, a najdroższe były gotowe dania, takie jak pulpety cielęce (60 zł), bigos (60 zł) czy solianka (50 zł). Jeśli chcemy raczyć się wędlinami, również trzeba się wykosztować. Szynka kosztowała 32 zł, a ser kozi 49 zł.

Maciej podsumował, że opcja nie jest dla każdego. Polecił ją osobom mającym ochotę na coś bardzo smacznego, jeśli jednak planujesz po prostu zjeść zwykły, klasyczny obiad, wybierz inną restaurację. Lub ugotuj posiłek samodzielnie, taki w końcu zawsze smakuje najlepiej.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: YouTube / Maciej je

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł