Smakosze.pl
Magda Gessler wydała biografię

TRICOLORS/East News

Magda Gessler zdradza sekrety życia w najnowszej biografii

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Redakcja smakosze.pl

Udostępnij:

Magda Gessler zaskoczyła wszystkich nietuzinkowym wyznaniem na swoim Instagramie. Gwiazda niespodziewanie zaprezentowała wszystkim swoją biografię, pt. "Magda" w której, jak obiecuje, zdradziła wiele sekretów. Jednak zapowiadając

Magda Gessler od lat zaskakuje widzów programu "Kuchenne rewolucje" swoim temperamentem i barwną osobowością. To nietuzinkowa postać, która budzi w widzach skrajne emocje. Gwiazda cały czas podgrzewa zainteresowanie własną osobą i właśnie zaprezentowała swoją biografię.

Magda Gessler wydaje swoją biografię

Magda Gessler już w zeszłym roku w listopadzie zapowiadała ukazanie się książki o jej życiu. W czasie jej odwiedzin w programie "Dzień Dobry TVN" opowiadała o tym, jak czuje się w roli babci oraz jak wyglądało jej dzieciństwo. Wtedy też zdradziła, że już niebawem czytelnicy będą mogli bliżej poznać jej historię – dzięki biografii. 

Fani słynnej restauratorki musieli poczekać prawie pół roku na spełnienie tej obietnicy. Na kilka dni przed premierą książki gwiazda budowała napięcie i rozpoczęła odliczanie na Instagramie, codziennie wrzucając cyfrę odmierzającą dni do premiery, lecz nikt nie przypuszczał, czego może dotyczyć ta akcja. 

Już 28 marca okazało się jednak, że Magda Gessler przygotowała dla swoich fanów największą niespodziankę. Na jej stronie pojawiło się zdjęcie barwnej okładki z jej twarzą, zwiastująca długo wyczekiwaną pozycję. 

Pod zdjęciem książki można przeczytać: Jak bardzo jesteście ciekawi mojego prawdziwego życia? Moich sekretów? Moja autobiografia dostępna na www.gesslermagda.pl

Filmik, który poprzedził zdjęcie książki Magda Gessler, zaczęła przejmującym wyznaniem: Przedstawiam Wam człowieka, który od dwóch lat mnie śledzi. Choć zdanie budzi grozę, w dalszej wypowiedzi restauratorka wyznaje, że człowiek ten musiał stanąć na jej drodze, ponieważ ewidentnie potrzebowała doradcy podatkowego. To właśnie on śledził restauratorkę od dłuższego czas. Dlaczego?

Okazuje się, że doradca podatkowy po poznaniu Magdy Gessler zrezygnował ze swojej pracy i zajął się pisaniem jej biografii. Dominik Linowski tym samym stał się autorem nowej pozycji traktującej o życiu prowadzącej "Kuchenne rewolucje". 

Biografia nie jest pierwszą książką Magdy Gessler

Magda Gessler już wcześniej raczyła swoich fanów pozycjami książkowymi, choć były to przede wszystkim publikacje kulinarne. Na swoim koncie ma takie tytuły jak: Kuchnia polska Magdy GesslerMagda i dzieciakiWielkanoc ze smakiem czy Kocham gotować.

W 2014 roku nakładem Wydawnictwa Pascal ukazała się też książka Magdy Żakowskiej we współpracy z Magdą Gessler zatytułowana po prostu Magda Gessler. Publikacja zawierała fragmenty prywatnych listów i fotografii restauratorki, jej przepisów, historii z życia. 

Ostatnia książka kucharska wydana przez popularną restauratorkę to pochodząca z 2016 r. publikacja Schronisko Smaków. Moja góralska kuchnia. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram @magdagessler_official

Zapraszamy na nasz Instagram

Redakcja smakosze.plAutor

Redakcja smakosze.pl każdego dnia serwuje najlepsze przepisy na potrawy rozpływające się w ustach. Codziennie dostarczamy też najpikantniejsze plotki ze świata kulinarnego showbiznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Kanapka

Show-biznes od kuchni

Oburzające zdarzenie w Pendolino. Poseł dostał spleśniałe kanapki

Czytaj więcej >
Eleganckie danie

Show-biznes od kuchni

Ile kosztują potrawy w restauracji Kuby Wojewódzkiego?

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Justyna Żyła napisała kulinarnego e booka. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem

Show-biznes od kuchni

Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała pierwsze fragmenty nowego sezonu Kuchennych Rewolucji

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem kulinarnym

Show-biznes od kuchni

Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę

Czytaj więcej >