Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Pracowała w McDonald's przez 2 lata. Zdradziła czego nigdy tam nie zamawiać
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 29.03.2023 17:07

Pracowała w McDonald's przez 2 lata. Zdradziła czego nigdy tam nie zamawiać

Czego nie zamawiać w McDonald's?
Rex Features/East News, screen z filmu pochodzi z kanału trissmariee na TikTok

Była pracownika restauracji McDonald's zdradziła, jak wyglądała jej praca. Sparodiowała także sytuację z klientem, który chciał zamówić jak najtańszą kana Pod postem tiktokerki pojawiła się masa komentarzy.

Jak wygląda praca w McDonald's?

McDonald's jest najpopularniejszą siecią restauracji typu fast food. Klienci uwielbiają ją za szerokie menu oraz błyskawiczną realizację zamówienia. Niedawno w sieci pojawił się film, w którym była pracownica restauracji opowiada, jak przeważnie wyglądał jej dzień pracy.

Tiktokerka pracowała w McDonald's przez ponad 2 lata. Pracę w restauracji określiła jako „piekło”. Najgorszym wspomnieniem były kontakty z klientami, którzy często byli niemili, problematyczni i rozczeniowi.

Trish w swoim krótkim filmiku na TikToku sparodiowała jedną z rozmów pomiędzy pracownikiem McDonald's, a klientem. Tiktokerka skwitowała, że takie sytuacje były na porządku dziennym. Zdjęcie i materiał wykorzystany w artykule pochodzi z kanału trissmariee na TikToku.

Całe życie źle kroiłeś paprykę. Ten patent powala na łopatki

Film z parodią składania zamówienia w McDonald's jest już bardzo popularny

Tiktokerka odegrała scenę, w której pokazała, jak przeważnie wygląda praca w restauracji i dlaczego praca z ludźmi do łatwych nie należy. Trish wyznała, że klienci bardzo często zamawiają w McDonald's „tanią bułkę z kurczakiem”, mając nadzieję, że otrzymają bułkę, w której jest wyłącznie mięso i majonez. 

Klienci liczą, że zamawiając taką kanapkę, zapłacą za nią o wiele mniej. Nic bardziej mylnego. Najtańszą kanapką jest McChicken, w którym znajduje się sos majonezowy, kurczak i sałata. Rezygnacja z dodatków nie wpływa na cenę kanapki. Wielu klientów tego nie rozumie, przez co obsługa narażona jest na nieprzyjemne komentarze.

Pod postem Trish posypały się komentarze ludzi z branży

Film tiktokerki, na którym odgrywa scenkę z McDonald's bije rekordy popularności. Trish wciela się w postać pracownika restauracji i niezadowolonego klienta. Pod jej filmikiem pojawiła się lawina komentarzy. Znaczną część napisali ludzie z branży gastronomicznej.

Twierdzą, że praca z klientem jest naprawdę ciężka, a przedstawiona w krótkim filmie sytuacja to codzienność. Niektórzy napisali również, że klient zawsze twierdzi, że ma rację i nie obchodzi go zdanie innych.

Zauważyłeś czerwoną plamkę w jajku? Wiemy, co oznacza. Sanepid wycofuje ze sprzedaży popularną przekąskę. Pod żadnym pozorem jej nie jedz.