Smakosze.pl
Bezdomny wszedł do restauracji

Pexels / Chris F

Rozczulające zdarzenie w restauracji

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Osoby w kryzysie bezdomności nie mają łatwego życia. Często doskwiera im głód, który może być zupełnie obcy większości smakoszy. Pewien bezdomny mężczyzna postanowił wejść do lokalu popularnej sieci restauracji. Wieść o tym, co go tam spotkało, szybko obiegła Internet.

Bezdomny mężczyzna z pewnością nie podejrzewał, że zostanie potraktowany w taki sposób. Udało mu się uzbierać niewielką kwotę, którą postanowił przeznaczyć na jedzenie. Reakcja pracownika restauracji była zaskakująca.

Do czego doszło w jednej z popularnych restauracji?

Nie da się ukryć, że bezdomność jest ogromnym problemem. Osoby zmagające się z takim kryzysem bardzo często przymierają głodem. Pewien bezdomny miał przy sobie tylko równowartość 2 złotych.

Za taką kwotę ciężko dostać cos do jedzenia. Jednak bezdomny mężczyzna był tak zdesperowany, że udał się do lokalu Burger King. Podszedł do pracownika i spytał, czy pieniądze wystarczą na jakikolwiek posiłek.

Pracownik lokalu od zareagował niemal od razu. W restauracji było akurat niewiele osób, ponieważ całe zajście miało miejsce w godzinach wieczornych. Chłopak posadził bezdomnego mężczyznę przy stoliku i poprosił, by chwilę poczekał.

Projekt bez tytułu - 2021-06-07T144721.496

Jakie są efekty jedzenia dwóch bananów dziennie?

CZYTAJ DALEJ

Nie minęło wiele czasu i pracownik Burger Kinga przyszedł do bezdomnego mężczyzny z okazałym posiłkiem. Chłopak zatrudniony w restauracji sam zapłacił za jedzenie. Bezdomny nie spodziewał się, że spotka go tak miły gest.

Bezdomny otrzymał jedzenie

Bezdomny otrzymał jedzenie

Źródło: Canva / BravissimoS

Postawa pracownika restauracji nie umknęła uwadze innych klientów

Bezdomny mężczyzna nie krył wdzięczności. Z pewnością takie traktowanie ze strony innych ludzi nie należy do najczęstszych. Pewna kobieta, która w tym samym czasie konsumowała swój posiłek w lokalu, zauważyła, co zrobił pracownik restauracji.

Klientka Burger Kinga po całym zajściu wystosowała pismo do biura sieci Burger King. Zachwalała w nim empatyczne podejście pracownika. Oprócz pochwały kobieta wręczyła kasjerowi hojny napiwek.

Bezdomny został potraktowany, jak potrzebujący człowiek

Cała sprawa została nagłośniona przez facebookową stronę Love What Matters. Internauci byli pełni podziwu dla postawy młodego kasjera. Pod jego zdjęciem znalazł się nawet komentarz jego mamy.

Jestem dumna z bycia jego matką. Wychowałam mężczyznę o tak wielkim sercu — napisała mama kasjera, pod zdjęciem zamieszczonym na stronie Love What Matters.

Trzeba przyznać, że taka postawa jest godna pochwały. Warto również wiedzieć ile zarabiają pracownicy w lokalach Magdy Gessler. Jakiś czas temu wspominaliśmy również o prawdopodobnym wzroście cen w restauracjach.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lelum; Facebook / Love What Matters

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Ostre słowa dotyczące Kuchennych Rewolucji

Restauracje

Ostra reakcja kucharza na Kuchenne Rewolucje

Czytaj więcej >
Zestawy świąteczne Magdy Gessler zaskoczą ceną

Restauracje

Ile kosztują świąteczne specjały w delikatesach Magdy Gessler?

Czytaj więcej >
Kuchenne Rewolucje

Restauracje

Kuchenne Rewolucje żegnają zmarłą uczestniczkę programu

Czytaj więcej >
Ceny u Magdy Gessler są przytłaczające

Restauracje

Ile trzeba zapłacić za jedzenie w restauracji Magdy Gessler? Ceny zwalają z nóg

Czytaj więcej >
Ceny świątecznych wypieków u Magdy Gessler

Restauracje

Magda Gessler podnosi ceny świątecznych przysmaków

Czytaj więcej >
szef kuchni w pracy

Restauracje

Skandaliczna stawka dla kucharza w restauracji Nusr-Et

Czytaj więcej >