wielkanoc
canva/ ivanmateev

Wielkanocna oferta Mateusza Gesslera

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna Wielkanoc będzie różnić się od poprzednich. Obowiązujące obostrzenia sprawiają, że nie zawsze spotkamy się z bliskimi przy świątecznym stole. Wiele restauracji na ten czas przygotowało specjalną ofertę. Wśród nich jest również lokal należący do jurora Master Chef Junior - Mateusza Gesslera.

Klan Gesslerów rządzi w polskiej gastronomii. Poza Magdą Gessler, głośno jest o Mateuszu, który jest nie tylko świetnym kucharzem, ale również jurorem programu Master Chef Junior. Co przygotował z okazji świąt wielkanocnych?

Wielkanocna oferta Mateusza Gesslera

Na oficjalnej stronie Mateusza Gessler można zamówić wiele wybornych świątecznych specjałów. Musimy za nie jednak słono zapłacić. Warto jednak, że podkreślić, że wszystkie dania robione są z najwyższej jakości składników, co wpływa na ich smak.

W ofercie Mateusza Gesslera nie może zabraknąć tradycyjnego żurku. Za litrowy słoik tej zupy zapłacimy 36 zł. Co ciekawe u Magdy Gessler taki sam słój żurku, ale z dodatkiem jajka i białej kiełbasy kosztuje 60 zł.

Nieco inaczej wygląda sytuacja jeśli chodzi o słodkie przysmaki. Tutaj więcej zapłacimy w restauracji Mateusza. Trzeba jednak przyznać, że kucharz przygotował naprawdę wyjątkowe smakołyki.

Czy istnieją przeciwskazania do jedzenia jajek?Czy istnieją przeciwskazania do jedzenia jajek?Czytaj dalej

Ile zapłacimy za wielkanocne ciasta i przekąski u Mateusza Gesslera?

Miłośnicy wielkanocnych ciast nie muszą ich robić w domu. Doskonałe wypieki znajdą oni w menu różnych cukierni i restauracji. Koszt baby drożdżowej w restauracji Mateusza Gesslera to 60 zł za 0,6 kg. Co ciekawe, w lokalu Magdy Gessler jest ona nieco tańsza i kosztuje 50 zł za 0,7 kg.

Jakie inne desery ma w swojej ofercie Mateusz Gessler? Koszt wykwintnej bezy z truskawkami to 120 zł. Tradycyjny keks dostaniemy za to za 60 zł, a klasyczny sernik wiedeński za 80 zł.

U Mateusza Gessler Gesslera dostaniemy również wyborne dodatki do dań m.in. buraczki glazurowane za 28 zł, mizerię za 18 zł, modrą kapustę duszoną z morelami za 28 zł oraz sos tatarski za 26 zł.

Wszystkie szczegóły wielkanocnej oferty należącej do Magdy Gessler restauracji U Fukiera znajdziecie w tym artykule.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: plejada/mateuszgessler.com.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł