Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Zaczęło się z samego rana, w Lidlu powariowali. Tylko dziś uwielbiane mięso dostaniesz za ułamek ceny

Zaczęło się z samego rana, w Lidlu powariowali. Tylko dziś uwielbiane mięso dostaniesz za ułamek ceny

Lidl
Arkadiusz Ziolek/ East News

Sobota to dobry dzień, by wybrać się na zakupy i uzupełnić zawartość lodówki. Lidl kusi atrakcyjnymi cenami mięs. Podpowiadamy, co warto kupić na obiad nie tylko w sobotę, ale też do końca lutego.

Schab taniej w Lidlu

Czy chodzicie na zakupy w sobotę? Wiele osób wybiera ten dzień, by dokonać większych zakupów. Oferty Lidla też zachęcają do tego, by udać się do sklepu. Właśnie dziś kupimy uwielbiane mięso za ułamek ceny. Chodzi o schab wieprzowy, który kupimy za 9,75 zł.

Wcześniej za to mięso trzeba było zapłacić 16,95 zł. Jednak to nie koniec atrakcyjnych ofert, które dotyczą mięsa. W Lidlu do końca lutego kupimy boczek bez kości za 12,99 zł. To cena za kilogram tego mięsa. Natomiast za indyka mielonego na kotlety zapłacimy 4,99 zł za 400- gramowe opakowanie.

schab
Canva/MoMorad
Przepis na ten placek pokazała mi babcia. Robię go w piekarniku, wewnątrz kryje się słodki dodatek

Kup mięso w atrakcyjnej cenie

Również mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny kupimy za 14,99 zł. Wcześniej to 700- gramowe opakowanie kosztowało 19,99 zł. W Lidu warto też zaopatrzyć się w filet z piersi kurczaka. Kilogramowa porcja rodzinna to wydatek rzędu 16,99 zł. Wcześniej za ten produkt trzeba było zapłacić 23,90 zł.

Do końca lutego taniej też kupimy filet z piersi indyka XXL. Wydamy na niego 18,99 zł. Również dziś kończą się promocje w Lidlu na inne mięsa. Żeberka wieprzowe kupimy za 17,99 zł. Produkt przed promocją kosztował 23,79 zł. Oprócz tego warto kupić karkówkę w plastrach za 12,99 zł. Wcześniej trzeba było za nią zapłacić 15,99 zł. 

Coś dla smakoszy tatara i burgerów

Osoby, które przepadają za tatarem znajdą coś smacznego dla siebie w Lidlu. Tatar wołowy ekstra do soboty kosztuje 8,99 zł. Warto zaopatrzyć się też w burgery z jałówki. Zapłacimy za nie w sobotę 9,99 zł. Amatorzy golonki kupią ją teraz za 11,99 zł.

Natomiast porcja rosołowa z wołowiny jest w cenie 15,79 zł. Wcześniej kosztowała 19,90 zł. W Lidlu kupimy też mięso na gulasz z wołowiny za 24,99 zł. W sobotę dostępne jest też mięso na rolady z wołowiny za 39,99 zł. Pisaliśmy o tym, że Biedronka uruchamia nowy sklep internetowy. Podawaliśmy też przepis na ciasto, które zrobisz w kilka chwil. 

burgery
Canva/Image Professionals

Źródło: lidl.pl