Biedronka ma nową niebywałą ofertę
Marek BAZAK/East News

Przeceny na uwielbiane produkty w Biedronce

Jeśli w niedługim czasie planujesz zrobić zakupy, warto wybrać w tym celu jeden z najbardziej popularnych dyskontów w Polsce. Biedronka przygotowała wiele korzystnych promocji, które zaczną się już jutro. Do dyspozycji klientów będą między innymi przeceny mięsa, warzyw oraz owoców.

Zakupy spożywcze najczęściej wykonujemy w najbliższym, a zarazem najtańszym sklepie w swojej okolicy. Najczęściej tak się składa, że jest to Biedronka - co ciekawe, już jutro można spodziewać się w jej sklepach genialnych ofert na ulubione produkty.

Jeśli więc planowałeś wykonanie sprawunków w nadchodzącym tygodniu, masz świetną okazję do wykorzystania. Od jutra obowiązuje bowiem najnowsza tygodniowa promocja, która wypełniona jest świeżymi owocami, warzywami i doskonałej jakości mięsem.

Zakupy w Biedronce

Dla tych, którzy nie mogą wyobrazić sobie dnia bez mięsa, Biedronka zaoferowała szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo marki Kraina Mięs, za 8,46 zł za kilogram. Oferta obowiązuje dla posiadaczy karty Moja Biedronka.

Genialną propozycją dla ludzi, którzy zamiast mięsa wolą odżywiać się roślinami, mogą być borówki amerykańskie o wadze 300 gramów. Za takie opakowanie należy zapłacić 9,99 zł, a przecenione zostało o 41%.

Sprytny sposób na wykorzystanie zatyczki od olejuSprytny sposób na wykorzystanie zatyczki od olejuCzytaj dalej

Jeśli borówki nie są wystarczające, warto sięgnąć po coś więcej. Winogrona różowe kosztują 6,99 zł za cały kilogram, a przecena wynosi aż 53%. Taka ilość owoców z pewnością nasyci nawet największego fana tego typu pożywienia.

Wyjątkowo denerwuje Cię podatek cukrowy, a mimo to ciągle chcesz pić swój ulubiony napój? Czteropak Pepsi 1,75 L kosztuje tylko 3,49 zł za butelkę. Warto być jednak posiadaczem karty Moja Biedronka, ponieważ to ona umożliwia zakup napoju w niskiej cenie.

Chcesz poznać więcej doskonałych przepisów, na kulinarne perełki? Zajrzyj do tego tekstu, w którym zdradzamy jak usmażyć idealną jajecznicę. W tym artykule prezentujemy recepturę na klasyczne amerykańskie naleśniki, za którym szczególnie szaleją dzieci.

Kawa z rana jest pierwszym, o czym myślisz i nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia bez niej? Kawa mielona Tchibo Family w opakowaniu o wadze 450 gramów kosztuje tylko 7,77 zł za jedną paczkę.

Miłośnicy ryb mogą już zacierać ręce, bowiem wszystkie śledzie marki Marinero kosztować będą o wiele mniej. Przy zakupie dwóch opakowań obowiązuje promocja o wysokości 60%. Co ciekawe, można mieszać dowolnie. Takie oferty z pewnością sprawią, że mnóstwo klientów tłumnie ruszy do Biedronki - dlatego warto się spieszyć i wybrać się do niej już jutro.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł