Smakosze.pl
Magda Gessler z pewnością się tego nie spodziewała

PAWEL SKRABA/East News

Zaskakująca decyzja kucharza biorącego udział w Kuchennych Rewolucjach

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Jedna z restauracji, do których Magda Gessler zawitała ze swoimi Kuchennymi Rewolucjami, została opuszczona przez tamtejszego szefa kuchni. Wcześniej kucharz miał ewidentny zatarg z właścicielką restauracji. Mało kto spodziewałby się takiego scenariusza. Szef kuchni zamieścił w sieci enigmatyczne oświadczenie.

Nie da się ukryć, że Magda Gessler zyskała ogromną popularność za sprawą programu Kuchenne Rewolucje. Restauratorka pomogła licznym lokalom gastronomicznym w całej Polsce. Niestety, czasami nie wszystko kończy się pomyślnie.

Nieoczekiwany finał Kuchennych Rewolucji

W ostatnim odcinku programu Kuchenne Rewolucje, który został wyemitowany przez stację TVN 27 maja, Magda Gessler odwiedziła jedną ze śląskich restauracji. Lokal nosił nazwę „Dama Kier” i borykał się ze sporymi problemami.

Jakiś czas temu wspominaliśmy o wątpliwie udanej rewolucji przeprowadzonej przez Magdę Gessler. Niestety, to nie koniec przejmujących doniesień związanych z popularnym programem kulinarnym. Po emisji odcinka kucharz wystosował dosyć tajemnicze obwieszczenie, które nie zapowiada niczego dobrego.

Magda Gessler zawitała do lokalu „Dama Kier”. Właścicielka borykała się ze sporymi problemami finansowymi, które były spowodowane między innymi przez pandemię. Okazało się, że ma ona również problemy ze swoim szefem kuchni.

W trakcie kryzysu, z jakim borykała się restauracja, kucharz postanowił odtworzyć własny biznes. Postawił na food trucka. Dzięki temu udało mu się zarobić pieniądze potrzebne do utrzymania rodziny. Przedsięwzięcie zaczęło przynosić zyski. Tym samym szef kuchni przestał interesować się tam bardzo sprawami restauracji „Dama Kier”.

(TRICOLORS/East News)

Zaskakujące oświadczenie szefa kuchni po wyemitowaniu programu Magdy Gessler

Magda Gessler od razu zauważyła napięcie w relacjach między właścicielką restauracji a szefem kuchni. Gwiazda stwierdziła, że niezależnie od wszystkiego muszą się ze sobą pogodzić. W przeciwnym wypadku nie uda się uratować restauracji.

Niesnaski szybko odeszły w niepamięć. Restauracja zyskała nową nazwę na „Śląskie Niebo”, a Kuchenne Rewolucje zakończyły się sukcesem. Magda Gessler wróciła do lokalu po kilku tygodniach. Okazało się, że klienci chętnie ją odwiedzają i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Niedługo po emisji w sieci pojawiło się oświadczenie szefa kuchni.

Koniec współpracy z Restauracją „Śląskie Niebo”. Życzę owocnej współpracy — napisał kucharz w mediach społecznościowych, zgodnie z doniesieniami portalu Jastrząb Post.

Trzeba przyznać, że taki wpis jednoznacznie sugeruje, że konflikt między właścicielką restauracji a szefem kuchni nie został w pełni zażegnany. Warto przypomnieć sobie również o zaskakujących scenach z Kuchennych Rewolucji.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Jastrząb Post; WP Teleshow

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >