Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-07-05T111141.454

canva.com/George Dolgikh

Zaskakujące sceny w McDonalds

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Pracownicy jednego z lokali sieci McDonald's zdecydowali się w jednym momencie rzucić pracę. Powodem miała być kłótnia z menagerem o złe warunki pracy. Tego dnia zwyczajnie wyszli z restauracji, zostawiając jedynie krótką notatkę "jesteśmy zamknięci".

Sieć restauracji McDonald's jest najbardziej popularnym fast foodem na ziemi - jego placówki można znaleźć praktycznie w każdym większym mieście na naszej planecie.

Pewnego dnia głodni klienci nie mogli uwierzyć własnym oczom. Ich ulubiona restauracja z dnia na dzień, bez żadnego uprzedzenia, musiała zostać zamknięta. Jej pracownicy po prostu zrezygnowali z pracy.

Dalsza część artykułu pod nagraniem:

Pracownicy McDonald's odeszli z pracy bez uprzedzenia

Do niecodziennej sytuacji doszło w Kalifornii, która została nagłośniona poprzez popularną platformę z filmami TioTok. Na nagraniu widać restaurację całkowicie opustoszałą z klientów oraz pracowników.

Obsługo zostawiła po sobie jedynie krótką notatkę, na której napisano "wszyscy rezygnują, jesteśmy zamknięci". Każdy kto je zobaczył był w szoku i z początku nie rozumiał decyzji personelu - wszystko szybko się jednak wyjaśniło.

Krokiety w niecodziennym wydaniu

Krokiety z nietypowym, jajecznym farszem

CZYTAJ DALEJ

Na początku zasugerowano, że powodem grupowego zwolnienia były niskie zarobki, jednak tę plotkę zdementowano. Autorka wideo wyjaśniła ich zachowanie, które było spowodowane złym traktowaniem przez przełożonych.

Nastoletni pracownicy nie dostawali pomocy od przełożonych

- Restauracja zatrudniała nastolatków i było to okropne miejsce pracy. Przełożeni nie chcieli nam pomagać, kiedy tego potrzebowaliśmy. To zła praca na początek, ale właśnie tam większość nastolatków zaczyna zdobywać doświadczenie, więc tam właśnie się zatrudniłam - wyjawiła była pracownica.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia - 3-letnie dziecko zmarło po zjedzeniu płatków śniadaniowych. Ten tekst poświęcony został sokowi ze świeżego buraka oraz jego prozdrowotnym właściwościom.

W przeciągu kilku dni wideo trafiło do 2,3 ml ludzi na całym świecie. Wiele osób, którzy pracują w branży usługowej, solidaryzowało się z obsługą lokalu, zaoferowało swoją pomoc w komentarzach pod nagraniem.

W komentarzach widać było głosy ludzi, którzy mówili, że nagłe odejście załogi lokalu pokazało im, jak okropne jest to miejsce miejsce pracy. Zgadzacie się z taką opinią? Dajcie nam znać w komentarzach.

obraz 2021-07-05 113428

Źródło: tiktok.com/@zoey.isback
Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: O2

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Restauracje

Staruszek zapłacił krocie za obiad z rodziną

Czytaj więcej >

Restauracje

Nieprzyjemny incydent w McDonald's

Czytaj więcej >

Restauracje

Niesamowity pomysł restauracji na Kaszubach

Czytaj więcej >
Pizza nad morzem kosztuje krocie

Restauracje

Horrendalne ceny za pizzę nad morzem

Czytaj więcej >

Restauracje

Już za moment Polacy pożegnają kłopotliwe obostrzenie

Czytaj więcej >
Gofry warte małą fortunę

Restauracje

Najdroższy gofr nad Bałtykiem

Czytaj więcej >