Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-06-28T183039.346

Lucero Solis Tellez, Getty Images Pro

Dziecko zmarło po zjedzeniu płatków śniadaniowych

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

3-latka z Toronto w Kanadzie zmarła po zjedzeniu płatków śniadaniowych zjedzonych podczas nocowania u swojej koleżanki. Śledztwo wykazało, że do płatków dodana została substancja możliwa do zdobycia jedynie na receptę lub za pozwoleniem. Pomimo pomocy lekarzy, dziewczynka zmarła w szpitalu.

Pewnego dnia 3-letnia Bernice pojechała do swojej koleżanki, aby wspólnie spędzić ze sobą miło czas. Mieszkanie koleżanki znajdowało się w tym samym budynku co mieszkanie Bernice, więc mama dziecka nie obawiała sią.

Nagle dostała telefon od matki koleżanki. Kobieta powiedziała jej, że jej córka ma silne wymioty i źle zareagowała na coś, co zjadła podczas śniadania. Gdy mama wreszcie przybyła do swojej córki, jej oczom ukazał się straszny widok.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

3-latka nie żyje po zjedzeniu płatków śniadaniowych

Cała historia wydarzyła się na początku marca. Gdy mama swojej córki dotarła do mieszkania koleżanki, znalazła córkę w pozycji półleżącej na krześle. Jak wspomina, była bardzo słaba, a jej usta były sine.

W akcie desperacji nacisnęła mocno na palec dziecka, aby zobaczyć czy jest przepływ krwi. Niestety, ciało dziewczynki nie reagowało. Matka koleżanki zadzwoniła na pogotowie, w którym powiedziano im, aby natychmiast zabrała dziecko do szpitala.

Projekt bez tytułu - 2021-06-28T165956.395

Czy panga jest szkodliwa?

CZYTAJ DALEJ

3-latka nie została uratowana

Po przybyciu do szpitala Michael Garron w Toronto natychmiast podano jej tlen. Zrobiono jej wiele testów, podłączono do urządzeń podtrzymujących życie i wykonano szereg resuscytacji, mających na celu przywrócenie czynności życiowych.

Niestety nic nie działało i lekarze zdecydowali o odłączeniu jej od aparatury. Bernice zmarła równo tydzień po jej trzecich urodzinach. Według policji 45-latek dodał do płatków substancję podjętą państwową kontrolą, która wywołała gwałtowną reakcję w ciele dziewczynki.

Podejrzany został ujęty

Po odkryciu przez policję, że mężczyzna dodał coś do płatków, szybko został złapany. Postawiono mu zarzuty podania szkodliwej substancji zagrażającej życiu, bezprawnego uszkodzenia ciała i zaniedbania kryminalnego powodującego śmierć.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia, po których zmarło niemowlę w niemieckim szpitalu. Ten tekst poświęcony został doskonałej recepturze na zapiekanego w serowo-śmietanowym sosie kalafiora.

W trakcie rozprawy sądowej jego zarzuty zostały odwołane. Teraz matka Bernice modli się o sprawiedliwość dla swojej córki.

image

Źródło: facebook.com

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: toronto.ctvnews.ca

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Dieta

Czym różnią się borówki od wilczych jagód?

Czytaj więcej >

Dieta

Ile filiżanek kawy można pić w ciągu dnia?

Czytaj więcej >

Dieta

Jak przygotowywać czosnek, by nie tracił smaku i właściwości?

Czytaj więcej >

Dieta

Czy lepiej zamiast cukru używać miodu?

Czytaj więcej >

Dieta

Fatalne wyniki po kontrolach lodów z automatów

Czytaj więcej >

Dieta

Czy jedzenie ogórków kiszonych na pusty żołądek jest zdrowe?

Czytaj więcej >