Smakosze.pl
strzelczyk

Scena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale Oddasz Fartucha

Znany youtuber o cenach nad polskim morzem

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Tomasz Strzelczyk jest popularnym blogerem kulinarnym, którego poczynania w sieci śledzi wielu wiernych fanów. Niedawno mężczyzna wybrał się nad morze. Bloger pokazał, co jadł na Bałtykiem i ile zapłacił za zamówione przez siebie potrawy. Jak skomentował wizytę nad polskim morzem? Odpowiedź w artykule.

Tomasz Strzelczyk jest jednym z najpopularniejszych blogerów kulinarnych. Były uczestnik MasterChefa cieszy się w sieci wręcz ogromną popularnością. Jego dania cechuje ogromna pomysłowość i niebanalny sposób podania.

Bloger niedawno wybrał się do Kołobrzegu, gdzie między innymi odwiedził popularne restauracje. Jak podsumował ceny wybranych przez siebie dań? Wiele osób może być naprawdę zaskoczonych!

Strzelczyk o cenach nad polskim morzem

Strzelczyk wybrał się do przypadkowej restauracji nad Bałtykiem, która miała jednak doskonałe opinie w sieci. Bloger był miło zaskoczony tym, że kelner od razu poinformował go o tym, że ryba jest dwa dni po złowieniu i nie pochodzi z Morza Bałtyckiego.

Ulubieniec internautów był w pełni usatysfakcjonowany jakością podanego posiłku. Przyznał, że jest co to coś, czego oczekuje po restauracjach nad morzem, czyli dobrze usmażonej ryby z chrupiącymi frytkami oraz surówkami.

Strzelczyk zdradził, że ryba nie tylko fantastycznie wygląda, ale również smakuje. Jest idealnie wysmażona, soczysta w środku. Do tego restauracja dostała u Strzelczyka duży plus za chrupiące frytki. Jaki był koszt takiego obiadu?

Strzelczyk o cenach nad polskim morzem

Słynny youtuber od razu zdradził, ile zapłacił za dorsza wraz z frytkami, surówką oraz napojami. Był to koszt 70 złotych. Strzelczyk przyznał dyplomatycznie, że dla jednego ta kwota będzie wysoka, dla innego nie, ponieważ każdy ma inną zasobność portfela.

Bloger przyznał jednak, że "Jeżeli ryba jest warta, żeby wydać trochę grosza, to nie należy na niej oszczędzać". Oczywiście wszystko zależy również od tego na, co możemy sobie pozwolić.

Po sytym obiedzie bloger wybrał się gofry, które od lat kojarzą mu się z błogimi wakacjami nad Bałtykiem. Strzelczyk nie ukrywał, że wybrał opcję "ful wypas". Gofry zwierały świeże owoce, bitą śmietanę oraz chrupiące ciasto. Za taką przyjemność trzeba zapłacić 19.50 zł (więcej o cenach gofrów nad polskim morzem przeczytasz tutaj). Cały film Tomasza Strzelczyk obejrzysz na jego autorskim kanale - Oddasz Fartucha.

Zgadzacie się z Tomaszem Strzelczykiem? Czy macie inne zdanie na temat cen nad polskim morze?

Na naszej stronie wspominaliśmy także o wyjątkowych przepisach blogera. Polecamy m.in. recepturę na tradycyjną chałkę oraz sałatkę jarzynową.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: you tube/ oddaszfartucha/ o2

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >