Smakosze.pl
Biedronka oraz Lidl mają niebywałą ofertę

Marek BAZAK/East News

Słodka oferta Lidla i Biedronki

13 Lutego 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka jak i Lidl są przygotowane na jutrzejsze święto wszystkich zakochanych - w ich ofercie można znaleźć wiele ciekawych produktów. Poniżej opisujemy najciekawsze z nich, które mogą stanowić walentynkowy prezent. Jeśli planujesz więc d

Zarówno Biedronka jak i Lidl staną się dzisiaj sklepami, w których tłumy ludzi będą robili walentynkowe zakupy. Aby sprezentować swojej ukochanej osobie łakocie, kwiaty czy inne drobiazgi, trzeba najpierw znaleźć je w swoim ulubionym sklepie - Lidl i Biedronka świetnie się do tego nadają.

Można założyć, że największym powodzeniem cieszyć się będą czekoladki oraz kwiaty - taki zestaw jest od dawna klasyką, która jest najczęściej wybierania. W powyższych sieciach można zakupić jednak znacznie więcej ciekawych produktów. 

Biedronka na walentynki 

W Biedronce jedną z najciekawszych ofert, jest promocja na praliny Lindor Lindt, które znaleźć można w opakowaniu ważącym 200 g. Cena jednej sztuki wynosi 14,99 zł, lecz smak tych czekoladek wart jest każdej ceny.

Jeśli twoja walentynka preferuje większą różnorodność, warto pokusić się o kupienie czekoladek Merci, w opakowaniach o wadze 210 g lub 250 g. Jeden taki słodki pakunek to koszt rzędu 10,99 zł, jeśli od razu weźmie się dwie sztuki. 

Do czekoladek warto dołączyć coś jeszcze, aby ukochana osoba nie poczuła się rozczarowana. Doskonałym pomysłem mogą być Truskawki, w opakowaniu 250 g, które kosztują jedynie 2,99 zł za sztukę. Trzeba przyznać, że portugalski sklep ma w zanadrzu wiele ciekawych towarów. 

Chcesz poznać więcej doskonałych przepisów, na kulinarne perełki? Zajrzyj do tego tekstu, w którym zdradzamy jak usmażyć idealną jajecznicę. W tym artykule prezentujemy recepturę na klasyczne amerykańskie naleśniki, za którym szczególnie szaleją dzieci. 

Co można znaleźć w Lidlu?

Wchodząc do Lidla możemy liczyć na większą różnorodność. Świetnym przykładem mogą być J.D. GROSS Praliny w kształcie serc, których jedno opakowanie kosztuje tylko 9,99 zł. Jedna sztuka waży aż 200 gramów, więc można znaleźć w nim sporo czekoladek. 

Dla tradycjonalistów, którzy preferują polskie klasyki, zalecamy kupienie E.WEDEL Ptasie Mleczko truskawkowe, których jedna paczka o wadze 360 gramów kosztuje jedynie 9,99 zł.

Jeśli ktoś nie lubi słodyczy, a na sama myśl o czekoladzie coś przewraca mu się w żołądku - warto sięgnąć po słone przekąski. FOR YOU Precelki w kształcie serc kosztują tylko 2,99 zł, za paczkę, w której zawartość waży 200 gramów.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: lidl.pl, biedronka,pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Suszona kiełbasa

Produkty

Czy kiełbasa z białym nalotem nadaje się do jedzenia?

Czytaj więcej >
Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >