Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Cała Polska na to czekała. Właśnie do McDonald's trafiła rewolucyjna kanapka
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 18.01.2023 20:02

Cała Polska na to czekała. Właśnie do McDonald's trafiła rewolucyjna kanapka

Cała Polska na to czekała. Właśnie do McDonald's trafiła rewolucyjna kanapka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER, canva/Kesu01

W ofercie McDonald's pojawiła się właśnie totalna nowość, na którą czekały tłumy. Od 18.01.2023r. do zimowej oferty kultowych burgerów, dołączył Burger Drwala z Plackiem Ziemniaczanym. Jednocześnie z oferty sieciówki znika popularna bułka z ostrym dodatkiem.

Burgery Drwala pojawiają się w ofercie McDonald's każdej zimy. Kanapki są tak popularne, że w pierwszych dniach po powrocie burgerów do menu, restauracje przeżywają prawdziwe oblężenie. Wszyscy czekają z utęsknieniem na pojawienie się kultowej bułki z różnymi dodatkami.

W ubiegłym roku sieć restauracji McDonald's zapowiedziała zmiany w klasycznym, zimowym menu. W ofercie miał pojawić się nowy burger. Od 18.01.2023 r. oprócz klasyków, jak Burger Drwala z Kurczakiem, czy Burger Drwala Klasyczny, dostaniemy kanapkę z plackiem ziemniaczanym. Nowy burger jest absolutnym hitem.

Sieć restauracji McDonald's oprócz oferty zimowej, może pochwalić się bardzo atrakcyjnym menu. Oferty śniadaniowe, czyli kanapki z jajkiem i boczkiem, mniejsze burgery, tortille i sałatki to tylko nieliczne z produktów. W sezonie letnim czekają na nas pyszne lemoniady, kawy mrożone i pyszne lody.

Totalna nowość w zimowej ofercie McDonald's

Burger Drwala z Plackiem Ziemniaczanym w dniu dzisiejszym został wprowadzony do oferty i już bije rekordy popularności. Tworzy go puszysta, serowo-bekonowa bułka, kotlet wołowy, plastry boczku, kotlet serowy, sałata i sos z przyprawami.

Do tego wkomponowany został soczysty w środku i chrupiący z zewnątrz placek ziemniaczany. Koniecznie musisz go spróbować. Burger Drwala z Plackiem Ziemniaczanym będzie dostępny w każdej restauracji sieci McDonald's. Możesz go również zamówić na wynos.

Zimowa oferta McDonald's. Z oferty znika jedna kanapka

W zimowej ofercie McDonald's znajdziesz cztery kanapki: Burger Drwala Klasyczny, Burger Drwala Podwójny, Burger Drwala z Kurczakiem i nowość - Burger Drwala z Plackiem Ziemniaczanym. Z oferty wraz z pojawieniem się kanapki z plackiem ziemniaczanym zniknął Burger Drwala na Ostro z papryczkami jalapeno.

W tym roku ceny popularnych i wyczekiwanych kanapek wzrosły o kilka zł w stosunku do poprzednich lat. Burger klasyczny i z kurczakiem kosztują 24,90 zł. Burger z plackiem ziemniaczanym 26.40 zł. Cena podwójnego burgera wzrosła do 29,90 zł.

Wyszły na jaw ceny pączków w tym roku. Kwoty zaskakują. McDonald's wycofuje popularne kanapki. Identyczne zrobisz w domowym zaciszu. W tym artykule poznasz przepis na kultową bułkę z McDonald's.

burger
canva/bhofack2

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy: