Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Bezpieczne przechowywanie zapasów na Święta z lodówką Haier
Redakcja smakosze.pl
Redakcja smakosze.pl 25.11.2022 16:52

Bezpieczne przechowywanie zapasów na Święta z lodówką Haier

Bezpieczne przechowywanie zapasów na Święta z lodówką Haier

Przygotowywanie potraw świątecznych na większe uroczystości lub na spotkania w dużym, rodzinnym gronie jest nie lada wyzwaniem. Gotowanie i szykowanie dań stało się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, odkąd posiadam funkcjonalną lodówkę Haier Multidoor 7 HCW7819EHMP.

Urządzenie jest bardzo pojemne i zawsze mam wystarczająco dużo miejsca na wszystkie niezbędne produkty. Dzięki wyjątkowym funkcjom potrawy na dłużej zachowują świeżość i są bezpiecznie przechowywane, co jest dla mnie szczególnie ważne. Jak lodówka Haier pomaga mi w organizacji w kuchni? Zaraz wszystko opowiem…

Łatwiejsze przechowywanie zapasów na święta

Planowanie to ważna kwestia, również w zakresie zakupów spożywczych. Lubię kupować z wyprzedzeniem tak, aby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Mrożonego karpia, filety do ryby po grecku, słodkie przekąski kupuję nieco wcześniej, by w porę mieć wszystko gotowe i uniknąć stania w świątecznych kolejkach. Moja lodówka pomaga mi również w takiej organizacji, ponieważ zawsze doskonale wie, kiedy wracam z zakupów.

Dzięki funkcji proaktywnej temperatury i aplikacji hOn korzystającej z geolokalizacji lodówka potrafi przewidzieć, kiedy wrócę ze sklepu, i sama dostosowuje temperaturę odpowiednią dla produktów, które dopiero włożę. Dodatkowo, dzięki aplikacji hOn, mogę wpisywać daty ważności produktów, a kiedy będzie kończyć się ich ważność, dostanę odpowiednie powiadomienie na smartfonie. Dzięki temu, nie tylko mam wszystko pod kontrolą, ale również zapobiegam marnowaniu żywności.

Lodówka Haier Multidoor 7 HCW7819EHMP

Brak miejsca w lodówce? Mam na to sposób!

Lodówka Haier Multidoor 7 HCW7819EHMP jest urządzeniem niezwykle pojemnym, w którym mogę przechowywać wiele – zaczynając od świeżych sezonowych owoców i warzyw, po wędliny, kończąc na mrożonkach. Dzięki technologii Switch Zone za pomocą jednego kliknięcia przełączam zamrażarkę w chłodziarkę. To ode mnie zależy, czy potrzebuję więcej miejsca na chłodzenie, czy zamrażanie potraw. To właśnie dlatego robię zakupy spożywcze z wyprzedzeniem, ponieważ mogę organizować zamrażarkę i chłodziarkę według moich potrzeb. A że różne produkty wymagają innego sposobu przechowywania to również wiedzą producenci Haier.

Niektóre z nich, takie jak owoce czy warzywa potrzebują odpowiedniej wilgotności, dlatego w lodówce Multidoor7 stworzona została praktyczna strefa wilgotności z technologią HCS. Woda nie skrapla się w szufladzie dzięki membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie zarządza jej poziomem. Umożliwia to cyrkulację chłodnego powietrza i dzięki temu, warzywa na sałatkę jarzynową i moje ulubione mandarynki na dłużej pozostają soczyste i pełne wartości odżywczych.

W lodówce stworzona została również szuflada My Zone, w której sama mogę ustawić temperaturę w przedziale -3°C do 5°C w zależności od tego, jakie produkty chcę w niej przechowywać. O bezpieczeństwo wszystkich przechowywanych w lodówce produktów dba specjalny system T-ABT, który zapewnia czysty przepływ powietrza, eliminując bakterie i chroniąc wszystkie produkty spożywcze przed bakteriami.

Lodówka Multidoor 7 wyposażona została również w system Total No Frost oraz specjalną osłonę Fresher Shield, które nie tylko zmniejszą zużycie energii oraz zapobiegną przedostaniu się ciepła do wewnątrz urządzenia, ale również sprawią, że w jego wnętrzu nie będzie szronu, a zapachy nie będą się mieszać. Dzięki temu mam pewność, że mięso, warzywa, owoce, nabiał i inne produkty przechowywane są w najlepszych warunkach.

Ulubione koktajle w zasięgu ręki

Oprócz pewności, że moje ulubione smakołyki są bezpiecznie przechowywane, lodówka Haier dostarcza mi… najlepsze przepisy na koktajle. Posiada ona bowiem wyjmowany dzbanek I-Refill znajdujący się w drzwiach lodówki, dzięki temu, zawsze mogę mieć zimne napoje w zasięgu ręki i stworzyć nowe lemoniady z przepisów w aplikacji hOn, które zachwycają wszystkich moich gości.

Haier Multidoor 7 HCW7819EHMP przechowywanie żywności