Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Co się wyprawia w Biedronce tuż przed zamknięciem? Klienci nie wiedzieli, nagranie ujawnia prawdę

Co się wyprawia w Biedronce tuż przed zamknięciem? Klienci nie wiedzieli, nagranie ujawnia prawdę

zakupy w Biedronce
East News/ZOFIA I MAREK BAZAK, TikTok/@krystianmleczko

Chwila przed zamknięciem Biedronki to zwykle pracowity czas dla osób, które zatrudnione są w tym dyskoncie spożywczym. Wykładanie towaru, sprzątanie, ale jak się okazuje coś jeszcze. Klient sklepu nagrał chwile przed zamknięciem Biedronki. Ten filmik może zaskoczyć wiele osób. 

Na chwilę przed zamknięciem sklepu

Jak wygląda praca w Biedronce? Osobom, które tu pracują, na pewno obowiązków nie brakuje. Duży sklep, mnóstwo towarów i czasem jeszcze więcej klientów. To oznacza, że naprawdę jest, co robić. Wykładanie towarów na sklepowe półki, dbanie, by ceny zgadzały się i czuwanie nad tym, co dzieje się w dyskoncie.

Do tego obsługa klientów, którzy przychodzą nawet do ostatniej chwili przed zamknięciem Biedronki. Właśnie jeden z takich klientów nagrał to, co dzieje się przed zamknięciem sklepu. Filmik może być zaskoczeniem dla osób, które robią zakupy w tej popularnej sieci dyskontów. Co się dzieje przed zamknięciem Biedronki?

zakupy
Canva/Oleksandr113
Do swojego omletu dodaję 2 nieoczywiste składniki. Rodzina pukała się w głowę, teraz nie chcą jeść inaczej

Nocna zmiana w Biedronce

Jeden z użytkowników TikToka postanowił uwiecznić to, co ma miejsce dosłownie na chwilę przed zamknięciem Biedronki. Nagranie trafiło do sieci. Dzięki niemu możemy zobaczyć, jak przebiegają nocne zmiany w tej popularnej sieci sklepów spożywczych. Czy pracownicy Biedronki wykonują swoje obowiązki w kompletnej ciszy?

Okazuje się, że nie! Tutaj ciszy ani nudy nie ma. Nagranie pokazało, że nocna zmiana w dyskoncie może przebiegać w tanecznych rytmach. Przy nich aż człowiek rwie się do pracy i nawet do tańca. Taki klimat udziela się nie tylko pracownikom Biedronki, ale też klientom sklepu. Zakupy przy muzyce są od razu bardziej przyjemne. 

Disco-polo w Biedronce

Muzyka, którą słychać w Biedronce na nocnej zmianie spodoba się fanom disco-polo. Żwawe rytmy sprawiają, że klienci pamiętają takie zakupy na długo. Krystian Mleczko, który opublikował filmik, napisał w sieci:

Biedronka o tej porze to inny wymiar, zawsze jak jestem o tej godzinie lub później, to Disco Polo leci

Użytkownik TikToka sklep odwiedził przed godziną 23. Być może warto wybrać się na zakupy o tak później porze, by usłyszeć taneczną muzykę.

Internauci komentowali opublikowany filmik z zakupów w Biedronce. Pisali:

Tak powinno być na co dzień

U mnie w Biedronce przy wykładaniu jest jeszcze jeszcze ruszanie bioderkami i śpiew. Musimy sobie jakoś dawać radę

Inny wymiar zakupów, tanecznym krokiem. Zdecydowanie chcę takie Biedronki

Pisaliśmy też o kupnie masła w Biedronce. Informowaliśmy też o promocjach w tym sklepie. 

@krystianmleczko Mam Biedronkę całodobową koło domu i lubię przychodzić późnym wieczorem lub w nocy, ma to swój klimat xd #biedronka #discopolo #24h ♬ dźwięk oryginalny - Krystian Mleczko

Źródło: TikTok/@krystianmleczko, goniec.pl