Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Ruszyło z samego rana w Biedronce. Tylko teraz hitowy robot kuchenny w rewelacyjnej cenie

Ruszyło z samego rana w Biedronce. Tylko teraz hitowy robot kuchenny w rewelacyjnej cenie

Biedronka sprzedaje robota
Źródło własne

Biedronka znowu zaskakuje swoich klientów. W ofercie dyskontu obecnie znajdziemy atrakcyjny sprzęt kuchenny. Jego cena przyprawia o zawrót głowy. Tak tanio jeszcze nie było.

Robot kuchenny Biedronki ułatwi gotowanie

Popularność robotów kuchennych nie słabnie z czasem. Nic dziwnego skoro dzięki nim można znacznie uprościć sobie przygotowywanie posiłków i spędzić mniej czasu na przygotowaniu wciąż smacznych posiłków.

Na rynku znaleźć można sprzęt o różnych cenach, a dyskonty prześcigają się w specjalnych ofertach na ich zakup. Właśnie teraz w Biedronce startuje promocja na termorobota MPM iCOOOK MRK-18. Zapoznaliśmy się z jej szczegółami i już wiemy, czy opłaca się skorzystać.

robot z biedronki.jpg
biedronka.pl
Do surówki z marchewki dodaję nie tylko jabłko. Zawsze pamiętam też o tym charakternym warzywie

Co potrafi termorobot Biedronki?

Tańsze od słynnego Thermomixa sprzęty nierzadko potrafią całkiem sporo. W przypadku sprzedawanego w dyskoncie z owadem modelu wcale nie jest inaczej. Robot jest wielofunkcyjny i pomoże nam m.in. z gotowaniem na parze, przyrządzaniem potraw sous vide, mieszaniem, siekaniem czy smażeniem.

W niskiej cenie dostaniemy nie tylko urządzenie z misą o pojemności 3,5 litra, która pomoże nam w podstawowych czynnościach kuchennych, ale też dostęp aż do 500 receptur na smaczne i zdrowe potrawy. 

Książkę kucharską z łatwością przejrzymy przy pomocy panelu dotykowego z czytelnym menu, a nawet zaktualizujemy lub wzbogacimy o własne przepisy dzięki dostępowi do Wi-Fi. Korzyści z zakupu będzie więc sporo. Jaka jest cena? 

Biedronka przecenia robota kuchennego

Od dziś do 10.12 w wybranych sklepach oraz na stronie home.biedronka.pl sprzęt wraz z całym zestawem akcesoriów kupimy ze zniżką w wysokości 400 złotych. Zapłacimy więc 1590 zł. Co ważne, możliwość skorzystania z promocji nie jest ograniczona żadnymi dodatkowymi warunkami.

Na naszej stronie znajdziecie przepisu na dania, w których przygotowaniu skorzystanie z robota znacznie usprawni proces. Sprawdźcie jak zrobić pyszne ciasto drożdżowe z makiem. Być może skusi was też pełna smaku zupa krem z czerwonej kapusty.

Gotowanie z robotem kuchennym.jpg
canva/Alfonso Soler

Źródło: Biedronka.pl