Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-07-08T195423.490

canva/Tero Vesalainen

Czy Biedronka będzie otwarta w niedzielę?

8 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Biedronka należy do grona najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Sieć w kilku swoich placówkach testuje nowe rozwiązanie. Mowa o obsłudze przesyłek pocztowych. Dzięki takiej usłudze już za jakiś czas placówki pod szyldem Biedronka mogą być otwarte również w niedziele.

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele objęte zakazem handlu? Wiele wskazuje na to, że popularna sieć zamierza wprowadzić rozwiązanie, które pozwoli klientom na zrobienie zakupów w siódmy dzień tygodnia.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Biedronka ominie zakaz handlu w niedziele?

Nie da się ukryć, że Biedronka jest uwielbiana przez liczne grono smakoszy. Wszystko za sprawą bogatej oferty produktów oraz regularnych promocji, które niejednokrotnie przyprawiały nas o szybsze bicie serca. Ostatnio wspominaliśmy o weekendowej ofercie sieci Biedronka.

Z pewnością wielu smakoszy chciałoby móc zrobić zakupy w sklepach Biedronka nawet w niedziele. Jakiś czas temu informowaliśmy o ewentualnym zaostrzeniu obowiązujących przepisów. Dziś przyjrzymy się nowemu rozwiązaniu, które jest testowane przez supermarket Biedronka.

Zgodnie z doniesieniami portalu Money, placówki sieci Biedronka mogą za jakiś czas funkcjonować nawet w niedziele objęte zakazem handlu. Wszystko za sprawą współpracy z Pocztą Polską, która przyczyni się do przekształcenia supermarketów w punkty obsługi przesyłek pocztowych.

Projekt bez tytułu - 2021-07-07T175705.506

Jak zrobić kapustę kiszoną w domu?

CZYTAJ DALEJ

Biedronka rozpoczęła testy i niektóre ze sklepów zaczęły już funkcjonować na nowych zasadach. Mowa między innymi o placówce znajdującej się przy ul. Skoroszewskiej 5B w Warszawie. Do całej sprawy odniosło się biuro prasowe supermarketów Biedronka.

Jak Biedronka komentuje ostatnie doniesienia?

Portal Money zwrócił się do biura prasowego sieci Biedronka z pytaniem o to czy usługi pocztowe mają na celu wyłączenie sklepów z zakazu handlu w niedzielę. Okazuje się, że nic nie zostało jeszcze przesądzone.

- Sieć Biedronka zawsze przestrzega przepisów obowiązującego prawa. Dokładnie wsłuchujemy się w zapotrzebowanie naszych klientów, którzy oczekują możliwości realizacji swoich potrzeb zakupowych oraz usługowych w jednym miejscu. Rozpoczęliśmy testy nowej usługi w zaledwie kilku lokalizacjach spośród ponad 3 tysięcy sklepów naszej sieci. Testy są prowadzone wspólnie z doświadczonym partnerem, narodowym operatorem pocztowym, Pocztą Polską - odpowiedziało biuro prasowe sieci Biedronka, przytaczane przez portal Money.

Trzeba przyznać, że wprowadzenie usług pocztowych w sklepach Biedronka mogłoby sugerować, że będą one otwarte również w niedziele. Jednak odpowiedzi udzielona przez biuro prasowe nie jest równoznaczna z potwierdzeniem takowych doniesień. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na rozwój sytuacji.

Biedronka i zakaz handlu w niedziele

Biedronka i zakaz handlu w niedziele

Canva / Vera_Petrunina

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Money

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >