Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-06-28T151817.709

1110349, pixabay

W Biedronce pojawił się wyjątkowy sprzęt kuchenny

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

W Biedronce pojawiła się nowa oferta na doskonały sprzęt kuchenny, który każdy szanujący się kucharz powinien posiadać. W sklepach sieci można zdobyć specjalną patelnię do naleśników, a także blender stołowy. Poza nimi, do kupienia są dzbanek filtrujący, czy słój z kranikiem na lemoniadę.

Sieć sklepów Biedronka uwielbia rozpieszczać swoich klientów najróżniejszymi promocjami, które pozwalają im na cieszenie znacznie tańszymi towarami czy sprzętami niż zazwyczaj.

Dzięki temu portugalska sieć cały czas utrzymuje się na pozycji jednego z najczęściej wybieranych placówek handlowych przez Polaków. Teraz każdy chętny na nowe wyposażenie kuchenne, powinien udać się do najbliżej Biedronki.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Biedronka z nową ofertą

Jeśli chcesz z niej skorzystać, warto zdecydować się jak najszybciej. Bo choć obowiązuje ona do 10 lipca, tak ilość zapasów jest ograniczona, więc jeśli ktoś kupi twój wymarzony sprzęt przed tobą, stracisz szansę.

"Superhity", jak określa promocyjne produkty Biedronka, to między innymi patelnia o średnicy 24 lub 25 cm do naleśników Natural Cook za 39,99 zł, a także blender stołowy za 79,90 zł.

Projekt bez tytułu - 2021-06-28T130245.993

Otruła najbliższych czekoladą z arsenem

CZYTAJ DALEJ

Poza powyższymi, dla klientów udostępniono kilka innych ciekawych przedmiotów. Słój na lemoniadę z kranikiem kosztuje tylko 24,99 zł za sztukę. Do wyboru jest kilka wariantów, między innymi słój z kranikiem 5,5 l w kształcie ananasa czy słój z kranikiem 4 l ze stojakiem.

Dzbanek do filtrowania wody

W takie upały trzeba pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu - a nie ma nic lepszego, niż świeża i chłodna woda. Jeśli nie chcesz kupować butelkowanej, zainwestuj w filtr. Dzbanek filtrujący o pojemności 2,6 l kosztuje tylko 39,99 zł za sztukę.

Gotując posiłki, często musimy kroić składniki, dlatego deska do krojenia jest obowiązkowym elementem wyposażenia kuchni. W sklepach Biedronka można kupić deskę lub tacę z bambusa w różnych wariantach, za jedynie 16,99 zł.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia, po których zmarło niemowlę w niemieckim szpitalu. Ten tekst poświęcony został doskonałej recepturze na zapiekanego w serowo-śmietanowym sosie kalafiora.

Na przyjęcie lub letnią imprezę w ogrodzie wiele osób przygotowuje poncz - aby w estetyczny i wygodny sposób go przechowywać, można wlać go do dzbanka o pojemności 1,3 l, który w Biedronce kosztuje 12,99 zł/szt.

Projekt bez tytułu - 2021-06-28T141225.989

Źródło: Kwangmoozaa, Getty Images Pro

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >