Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Doda ma surowe zdanie na temat jedzenia. Mówi, że każda kobieta po 35. roku życia musi z tego zrezygnować
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 18.08.2023 13:07

Doda ma surowe zdanie na temat jedzenia. Mówi, że każda kobieta po 35. roku życia musi z tego zrezygnować

dieta Doroty Rabczewskiej
Canva / riderfoot / Instagram @dodaqueen

Doda od zawsze budziła zachwyt swoją sylwetką. Teraz dobrze wiemy w czym tkwi sekret jej diety. Artystka chętnie wypowiada się na tematy jedzenia w swoich mediach społecznościowych. Jej zdaniem kluczowe dla idealnego kobiecego wyglądu jest zrezygnowanie z 1 konkretnego produktu.

Doda powiedziała, co jest najważniejsze w diecie u kobiet

Dorota Rabczewska, której powyższe zdjęcie pochodzi z jej Instagrama, od wielu lat chwali się smukłym ciałem. Ostatnio zdradziła, czemu je zawdzięcza. Jej zdaniem wszystkie kobiety, które mają za sobą 35. rok życia powinny wykluczyć ze swojej diety mięso. Ma to im pomóc w uzyskaniu doskonałej figury.

Rabczewska nie zawsze stosowała dietę wegetariańską. Teraz jednak przyszedł taki etap w jej życiu, w którym nie wyobraża sobie innego postepowania. Rezygnacja z mięsa to nie jedyne, czego wyrzekła się wokalistka. Co jeszcze stoi za jej nienagannym wyglądem?

kobiety powinny zrezygnować z mięsa.jpg
Canva / KeremYucel
Ostatnie upały dawały mi się we znaki. W końcu zmieniłam wodę na inny napój, różnica jest ogromna

Doda zdradziła sekret swojej sylwetki

Dody nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat jest obecna na scenach w całej Polsce. Niektórzy jednak na pewno zastanawiają się, czemu zawdzięcza swój niebanalny wygląd. Szczegóły na ten temat zdradziła sama piosenkarka.

Wyjaśnienie zasad diety pojawiło się na Instagramie Dody. Gwiazda zamieściła tam 3 krótkie filmiki, które mówią o jej nawykach żywieniowych. Gwiazda nie stroni także od aktywności fizycznej. Co zatem i w jakich godzinach je Doda?

Artystka wybiera zbilansowane, zdrowe posiłki. Nie pije słodkich napojów ani nie jada w barach szybkiej obsługi. W swoim jadłospisie unika także słodyczy. Jak sama twierdzi nie przepada za nimi, więc nie jest to dla niej żaden problem.

Artystka od lat nie pije alkoholu i nie je mięsa, poza specjalnymi okazjami. W jej diecie obecne są jedynie ryby, a od święta także dziczyzna.

Uważam, że kobiety po 35. roku życia powinny całkowicie zrezygnować z mięsa i alkoholu. Ja tak zrobiłam

-mówi krótko Doda.

To jednak nie koniec jej sposobów na piękne ciało. Czytajcie dalej, a dowiecie się jeszcze więcej.

Tego o diecie Dody mogliście ie wiedzieć

Doda w swojej diecie stroni od konkretnych rzeczy. Nie je glutenu, dodatkowo unika laktozy. Od kilkunastu lat na jej stole nie zagościł cukier. Jeśli ma ochotę na słodkie, sięga po owoce, ale tylko do godziny 14:00.

Artystka słucha swojego organizmu. Z tego względu kilka razy w roku pozwala sobie na lekkie odstępstwa od przyjętych zasad. Na co dzień jednak trzyma się swoich założeń. Gołym okiem widać, ze przynosi to efekty.

Sukces wyglądu Dody nie tkwi oczywiście w samej diecie. Równie ważna jest dla niej regularna aktywność fizyczna. Kiedyś trenowała kilka razy w tygodniu, dziś robi to nieco rzadziej.

Na ten moment ćwiczę 2 razy w tygodniu z elektrostymulacją

-powiedziała artystka.

Zasady diety stosowane przez Dodę wydają się proste. Trzymanie się ich wymaga jednak niemałej siły woli. Czy dla idealnej sylwetki możecie zrezygnować ze schabowego, a może radość jedzenia jest ważniejsza, niż wygląd? Jesteśmy ciekawi Waszej opinii na ten temat. Ten posiłek zasmakuje wszystkim miłośnikom mięsa. Ta metamorfoza telewizyjna zaskoczyła Polaków.

zdrowy posiłek Dody.jpg
Canva / Mykhaylo

Źródło: pysznosci