Smakosze.pl
obraz 2021-06-29 134536

instagram.com/magdagessler_official

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Na powyższym zdjęciu można podziwiać małą Magdę Gessler wraz z jej bratem Piotrem Ikonowiczem. Fotografia została udostępniona przez Gessler na jej Instagramie, a z opisu można wyczytać, że kadr został zrobiony w Bułgarii. Młodszy brat restauratorki zdecydował się na inną karierę od niej i został dziennikarzem oraz politykiem.

Magda Gessler znana jest ze swojego podejścia do fanów. Uwielbia utrzymywać z nimi kontakt poprzez media społecznościowe, więc często możemy podziwiać jej zdjęcia z młodości.

Nie inaczej jest tym razem - wczoraj udostępniła na swoim profilu wiekowe zdjęcie z okolic lat 60. na którym widać dwójkę dzieci. Kim jest ta starsza dziewczynka i mały chłopiec?

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Magda Gessler wraz z bratem Piotrem Ikonowiczem

Jak można wyczytać z opisu zdjęcia, pozuje na nim sama Magda Gessler oraz jej młodszy o kilak lat brat Piotr Ikonowicz. Widać na ich twarzach zaaferowanie czymś, co znajduje się poza kadrem.

- Piotrus zawsze ciekawy .. oboje dawaliśmy radę rodzicom : naszym celem od dzieciństwa była wolność .. to nie zart - [pisownia oryginalna] pisze Magda Gessler w opisie zdjęcia - arbuzy w Bułgarii sa najlepsze !! Kochają b dzieci .. - [pisownia oryginalna] dodaje w dalszej części.

Kim jest Piotr Ikonowicz?

Mężczyzna urodził się w 1956 roku w Warszawie i studiował administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po studiach rozpoczął karierę dziennikarską, został także tłumaczem.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia, po których zmarło niemowlę w niemieckim szpitalu. Ten tekst poświęcony został doskonałej recepturze na zapiekanego w serowo-śmietanowym sosie kalafiora.

W czasie PRL-u był opozycjonistą, który należał między innymi do Solidarności, kolportował niezależne wydawnictwa, a także brał czynny udział w licznych akcjach przeciwko władzy komunistycznej.

Prywatnie deklaruje znajomość wielu języków, w tym francuskiego, portugalskiego czy serbskiego. Ma czworo dzieci. Wraz z siostrą utrzymuje stałe kontakty, lecz z uwagi na całkowitą rozbieżność ich działalności, rzadko można spotkać ich razem.

662px-Piotr Ikonowicz by Martyna Urbanczyk 1

Źródło: wikimedia.org/Martyna Urbańczyk, CC BY-SA 4.0

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: plejada.pl; pl.wikipedia.org

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

Gessler namawia do jedzenia rękami, powód może zaskoczyć

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >