Smakosze.pl
Projekt bez tytułu (92)

AFP/EAST NEWS

Kim jest żona Michela Morana?

6 Lutego 2022

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Michel Moran jest znanym szefem kuchni i pasjonatom gotowania, lecz wielu Polaków do dzisiaj nie wie, kim jest jego żona. Piękną Polkę poznał w Wielkim Księstwie Luksemburga, gdzie Moran pracował w restauracji. Ich miłość nie była jednak nagła - wszystko zaczęło się od przyjaźni.

Michel Moran jest cenionym restauratorem, który pierwszy raz przyjechał do Polski w 2000 roku. Od tego czasu minęło wiele lat i kucharz stał się prawdziwą gwiazdą, którą rozpoznaje praktycznie każdy Polak.

Decydując się na karierę w Polsce, zdołał także związać się z Polką, Haliną Moran. Poznając się, oboje byli rozwodnikami z dwójką dzieci. Z tego powodu na początku w ogóle nie myśleli o związku.

obraz 2021-06-24 122937

Źródło: Screen zdjęcia z profilu @michelmoran_official na instagram.com

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Kim jest żona Michela Morana?

Ich historia rozpoczęła się w Luksemburgu, w jednej z restauracji, gdzie pracował Moran. Halina przyjechała do Luksemburga ledwie na jeden weekend wraz z przyjaciółmi - od tego czasu stali się przyjaciółmi.

Jak wspomina w jednym z wywiadów, dzwonili do siebie i co jakiś czas widywali się, lecz ich znajomość w końcu ewoluowała. Halina jest jednym z powodów, dla których postanowił zamieszkać w Polsce.

Zakupy w niedzielę będą możliwe

Czy sklepy Orlen w ruchu będą otwarte w niedziele?

CZYTAJ DALEJ

Miłość ponad przeciwnościami losu

Przyjechałem tu w 2000 roku i z perspektywy kuchni, to była całkiem inna Polska niż dziś. [...] Na początku pracowałem w tradycyjnej, polskiej restauracji w Gdańsku. Największym problemem była bariera językowa i dostępność produktów - wyjawił w wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej".

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy słowa premiera Mateusza Morawieckiego, który nakłania do kupowania określonych produktów. Ten tekst poświęcony został niebywałemu znalezisku, jakie odkryto pod transportem buraków.

Moran chciał zostać z Haliną, w dodatku w planach mieli otworzenie wspólnej restauracji w Warszawie. Po czterech latach nieformalnego związku para zdecydowała się pobrać.

Państwo Moran lubią ciszę i spokój

Choć wydawać by się mogło, że Michel Moran jest bardzo towarzyskim człowiekiem, tak poza światłem fleszy lubi spędzać chwile sam na sam ze swoją żoną. Para potrzebuje po prostu chwili wytchnienia od zgiełku świata.

W rozmowie z portalem kobieta.pl przyznał, że mimo iż są zapraszani przez swoich znajomych na przyjęcia, często preferują odmówić. Żałują, że nie przychodzą, jednak jak widać, lepszym odpoczynkiem jest dla nich leniwy spokój.

obraz 2021-06-24 121621

Źródło: Screen zdjęcia z profilu @michelmoran_official na instagram.com

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: plejada.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz ostrzega

Show-biznes od kuchni

Oszuści wykorzystali wizerunek Roberta Makłowicza. Sprawa trafiła na policję

Czytaj więcej >