Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Porady > Kupiła w Biedronce i Lidlu masę produktów za 415 zł. Naliczyli jej mnóstwo rabatów, jak to zrobiła?

Kupiła w Biedronce i Lidlu masę produktów za 415 zł. Naliczyli jej mnóstwo rabatów, jak to zrobiła?

zakupy
YouTube/@HolaOlaa92

Zakupy spożywcze potrafią skutecznie uszczuplić nasz budżet. Każde wyjście do sklepu słono kosztuje. Jednak youtuberka odwiedziła Lidla i Biedronkę, gdzie zrobiła wielkie zakupy. Zgarnęła też pokaźne rabaty. Teraz wyjaśnia, jak to zrobiła.

Wyjście na wielkie zakupy

Zakupy spożywcze sporo kosztują Polaków. Każdorazowo skutecznie uszczuplają nasz portfel. Sieci sklepów spożywczych kuszą klientów promocjami i atrakcyjnymi cenami. Jednak mimo takich ofert na produkty spożywcze wydajemy dużo pieniędzy.

Youtuberka Hola Ola opublikowała filmik, w którym pokazuje, jak duże zakupy zrobiła. Ilość produktów robi wrażenie. Klientka Lidla i Biedronki opowiedziała też, jak uzyskała mnóstwo rabatów. Jak to zrobiła? To możecie zobaczyć w filmiku na jej kanale YouTube Hola Ola. 

zakupy
YouTube/@HolaOlaa92
Te roladki są hitem każdych imienin. Przepis dostałem od wujka kucharza

Wielkie zakupy i wielkie rabaty

Hola Ola przyznaje, że zakupy robiła bez żadnego planu i listy. Kupowała po prostu to, co przykuło jej uwagę i czego chciała spróbować. Youtuberka zakupy zrobiła w Lidlu i Biedronce. Na wszystko wydała 415 złotych. Skorzystała z wielu promocji, kuponów i rabatów podczas zakupów. 

W Biedronce zaoszczędziła 15 złotych na samych rabatach. W Lidlu dzięki kuponowi zapłaciła 10 złotych mniej. Wśród wielkich zakupów youtuberki znalazły się przysmaki dla psa, warzywa, chrupki z soczewicy, budynie i produkty do przygotowania sushi. Hola Ola kupiła też zapasy mięsa i mrożonki, na które była promocja.

Youtuberka zdradza sposób na tańsze zakupy

Hola Ola skorzystała z promocji na zakup oleju i kupiła dwie butelki. W Biedronce skusiła się na produkty proteinowe, których chciała skosztować. Kobieta postanowiła też kupić batony roślinne, które już kiedyś zwróciły jej uwagę. Wśród wielkich zakupów znalazły się masła z promocji, oliwki, sos słodko-ostry.

Zakupy były bardzo duże, ale dzięki wybieraniu produktów z promocji oraz tych z rabatami, youtuberce udało się wydać zdecydowanie mniej. Czy też kierujecie się promocjami i rabatami podczas robienia zakupów spożywczych? Czy może nie zwracacie na nie większej uwagi? Pisaliśmy o tym, jak ugotować rozgrzewającą zupę na zimę. Podawaliśmy przepis na mielonkę od Tomasza Strzelczyka. 

zakupy
YouTube/@HolaOlaa92

Źródło: YouTube/@HolaOlaa92

Zdjęcia: screen YouTube/@HolaOlaa9c