Smakosze.pl
Projekt bez tytułu (28)

instagram.com/anetakonieczek; twitter.com/AnetaKonieczek

Lekkoatletka pokazała zdjęcie posiłku z wioski olimpijskiej

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Lekkoatletka Aneta Konieczek jest jedną z polskich sportowców, którzy biorą udział w tegorocznych zawodach olimpijskich w Tokio. Biegaczka udostępniła na swoim Twitterze zdjęcie posiłku, który podany jej został w wiosce olimpijskiej, gdzie przygotowuje się do zawodów. Zarówno jego jakość, jak i objętość, pozostawiają wiele do życzenia.

Lekkoatletka Aneta Konieczek specjalizuje się w biegach na 3000 metrów. Wielu Polaków pokłada w niej ogromne nadzieje i liczą, że kobieta wygra i zdoła przywieźć do Polski złoto z Japonii.

Niestety, biorąc pod uwagę niedawne doniesienia z wioski olimpijskiej w Zao Bodaria, Konieczek może mieć nie lada wyzwanie. Wszystko za sprawą wyżywienia, jakie Japończycy oferują sportowcom przygotowującym się do zawodów.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Lekkoatletka zdradza jak karmią biegaczy przed olimpiadą w Tokio

Aneta Konieczek, jak wielu sportowców, czynnie publikuje zdjęcia czy relacje w mediach społecznościowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zajrzeć, w jaki sposób kobieta przygotowuje się do jednego z największych wydarzeń sportowych świata.

Dzisiaj lekkoatletka zamieściła na swoim profilu na Twitterze zdjęcie posiłku, który podany został jej w ramach śniadania. Widać na nim dwa kiwi, dwie małe parówki, bardzo gęstą owsiankę, czarną kawę, sok pomarańczowy, bułeczkę oraz butelkę wody.

Kurki są przepyszne

Jak błyskawicznie oczyścić kurki z piasku?

CZYTAJ DALEJ

Samo zdjęcie zostało opisane przez biegaczkę w następujący sposób: - Kolejna aktualizacja: jedzenie w wiosce sportowców w Zao Bodaria wygląda świetnie - na koniec swojego komentarza dodała roześmianą emotikonkę.

Komentujący są zaniepokojeni

Osoby obserwujące lekkoatletkę jasno wyrażają swoje negatywne emocje. - Jak w polskim szpitalu -, a także: - Jesteście w szpitalu? - piszą fani Konieczek. Niektórzy przyznają jednak, że w porównaniu do polskich szpitali nie jest tak źle.

Porcja podana reprezentantce przywodzi na myśl bardziej tani bar mleczny, bądź wojskową stołówkę, niż wioskę olimpijską w Japonii. Możemy mieć jednak nadzieję, że zespół Konieczek należycie karmi ją we własnym zakresie.

Brakuje ci przepysznych i łatwych przepisów? Sprawdź nasze inne pomysły, w których zdradzamy tajniki wielu receptur. W tym artykule opisujemy najlepszy i najprostszy sposób na kopytka z kaszy gryczanej, które świetnie komponują się z ciemnym sosem. Ten tekst poświęcony szarlotce z jabłkami papierówkami.

Warto pamiętać, że ciała sportowców wymagają znacznie więcej energii niż większości ludzi, dlatego takie śniadanie nie jest wystarczającym paliwem, aby móc ćwiczyć długie i męczące biegi przez cały dzień.

obraz 2021-07-19 164048

Źródło: instagram.com/anetakonieczek

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >