Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Lidl poszedł na całość. Ceny tych produktów poszły w dół z ważnego powodu
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga 12.02.2024 13:09

Lidl poszedł na całość. Ceny tych produktów poszły w dół z ważnego powodu

Lidl w Wesołej
DMCGN / CC-by-SA / Commons

Jeszcze nie zamilkły działa promocyjnej wojny między Biedronką a Lidlem, a ten ostatni już rozwija szyki nowej promocji. Z okazji święta zakochanych przecenie ulegają ukochane produkty.

Promocja Lidla na walentynki

Walentynki wypadają w tym roku w środku tygodnia. Chcący wygospodarować sobie romantyczny weekend są skazani na rozminięcie się z właściwą datą dnia zakochanych. Pozostałym zostaje tylko uczcić ten szczególny dzień w domu.

Nie bez powodu mówi się, że święto zakochanych czy nie, powstało ono z chęci ożywienia handlu po styczniowym zastoju. Zapewne z obu tych przyczyn Lidl rozpieszcza nas specjalnymi promocjami na niektóre produkty.

sklep ze słodyczami
fot. Canva
Parzę kapustę na gołąbki bez wielkiego gara z wodą. Ten sposób jest prostszy i szybszy

Walentynkowa promocja w Lidlu

Od poniedziałku do środy, czyli 12-14 lutego, obowiązują w sieci specjalne promocje, wypisane na różowych i okraszonych serduszkami stronach gazety. Oprócz dobrych na upominki kosmetyków i obowiązkowych kwiatów mamy tam też produkty spożywcze.

I tak oszczędzić można na typowych popularnych „bombonierkach”, kupując Ptasie Mleczko za 10 złotych bez grosza albo słodycze spod znaku Ferrero (Rocher i Rafaello) parami, z drugim towarem za złotówkę. 

Co kupisz taniej na walentynki

Do tego wedlowskie baryłki, trufle i inne efektowne czekoladki prezentowe różnych marek są do kupienia za 20-25% mniej. Największej obniżce uległy miętowo-czekoladowe plasterki Heatherwood w rozmiarze XXL, których 300-gramowe opakowanie kosztuje teraz 6,69, a to 40% mniej niż zazwyczaj.

Przecenione w promocji 2+1 gratis są też czekolady premium, po które warto sięgnąć zarówno jeśli planujemy polewę na skróty do walentynkowych ciast, jak i jako doskonały deser wzmacniający smak walentynkowej kawy.

Wypróbuj też przepisy na specjalne ciasto z różowym sercem oraz napój z diety hollywoodzkich gwiazd.

czekoladki
fot. Canva