Smakosze.pl
McDonald's jedzenie

Flickr / licencja: CC 2.0 / autor: Chicken Kiev

Zmiana w restauracjach McDonald's

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Karolina Szmulewicz

Udostępnij:

Klienci McDonald's mogą się nieźle zdziwić. Już w tym roku wygląd zestawów zmieni się nie do poznania. To pierwsza tego typu rewolucja od niemal 5 lat, więc na pewno wiele osób będzie zaskoczonych. McDonald's zdecydował, że nowe opakowania m

McDonald's postanowił wprowadzić zupełnie nowe opakowania popularnych zestawów jeszcze w tym roku. Wiele firm obecnie odchodzi od misternych zdobień i idzie w kierunku prostoty i minimalizmu. Zestawy, jakie doskonale znamy, odchodzą zatem do lamusa. 

McDonald's zmienia wygląd opakowań

Nie tylko kwestie estetyczne i obecna modą są powodem tej niespodziewanej zmiany. Według specjalistów, proste opakowanie bez zbędnych ozdób będzie sugerować klientom także krótki, a tym samym zdrowy skład produktów.

Już niebawem we wszystkich restauracjach na świecie pojawią się zupełnie nowe opakowania, które jedynie z daleka będą przypominać te, do których od lat zdążyliśmy się przyzwyczaić. 

Minimalistyczne opakowania stworzyła firma Pearlfisher, a niebawem cały świat będzie mógł ocenić efekt ich pracy. 

Ułatwienie dla pracowników i klientów

Minimalistyczne opakowaniach mają być pomocne dla osób zatrudnionych w McDonald's. Na Big Macu będzie zarys sezamowych bułek, a na kanapce z rybą niebieskie fale, śniadaniowy McMuffin na samej górze posiada kółko przypominające jajko.

Takie rozwiązanie będzie także przyjemną odmianą dla klientów. Gdy wybierzemy się z kilkoma znajomymi do McDonald's od razu będzie widać, jaką kanapkę ktoś zamówił. Koniec z otwieraniem wszystkich opakować i długich poszukiwań

Dyrektor firmy projektującej opakowania tak mówi o swoim zamyśle - Piękno tkwi w prostocie kultowych pozycji menu McDonald’s. Naszym celem było znalezienie najbardziej wyjątkowego, rozpoznawalnego i kultowego wyrazu każdego z nich – celebrowanie ich w sposób wywołujący uśmiech na twarzy.

[EMBED-18]

Na jesieni zeszłego roku opakowania pojawiły się w restauracjach w Australii, Nowej Zelandii i na wyspach Pacyfiku, a w ciągu dwóch lat mają pojawić się na całym świecie. 

Zmiana opakować to nie jedyna rewolucja jaką obecnie przechodzi restauracja. Klienci w Polsce z niecierpliwością oczekują premiery pierwszej w pełni wegańskiej kanapki, która lada moment ma się pojawić na rynku. Wiele osób uważa, że to najwyższy czas, by sieć zrobiła ukłon ku jaroszom uwielbiającym ich produkty. 

Nowe opakowania w McDonald's - fot: Instagram / pearlfisherlive

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: pysznosci

Zapraszam na nasz Instagram

Podobne artykuły

Restauracje

Staruszek zapłacił krocie za obiad z rodziną

Czytaj więcej >

Restauracje

Nieprzyjemny incydent w McDonald's

Czytaj więcej >

Restauracje

Niesamowity pomysł restauracji na Kaszubach

Czytaj więcej >
Pizza nad morzem kosztuje krocie

Restauracje

Horrendalne ceny za pizzę nad morzem

Czytaj więcej >

Restauracje

Już za moment Polacy pożegnają kłopotliwe obostrzenie

Czytaj więcej >
Gofry warte małą fortunę

Restauracje

Najdroższy gofr nad Bałtykiem

Czytaj więcej >