Smakosze.pl
Nastolatek nie spodziewał się ataku

TikTok / @sophieellenmcgill

Nagły atak ptaka na jedzącego nastolatka

14 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nastolatek nie spodziewał się, że podczas zajadania posiłku z popularnej sieci fast foodów spotka go coś takiego. Nagle podleciała do niego mewa i wyrwała mu jedzenie sprzed ust. Całe zajście zostało zarejestrowane i opublikowane w mediach społecznościowych.

Szkocki nastolatek postanowił zakupić sobie tortillę z lokalu KFC. Po wyjściu z restauracji przystąpił do zajadania. Jednak zanim zdążył wziąć pierwszego kęsa, zaatakowała go wygłodniała mewa.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Nastolatek zaatakowany przez mewę podczas posiłku

W jednym z naszych wcześniejszych artykułów wspominaliśmy o przykrym incydencie, do którego doszło, gdy nastolatka wypiła szklankę wody. Czasami bardziej niecodzienne zdarzenia mogą wydarzyć się nawet podczas beztroskiego zajadania.

Nastolatek z Glasgow w Szkocji zamówił sobie tortillę z KFC. Nagle zaatakowała go mewa, która wyrwała mu część przysmaku tuż sprzed ust. Nastolatkowi towarzyszyła siostra, która zarejestrowała całe zdarzenie i opublikowała je na profilu sophieellenmcgill na TikToku. Właśnie stamtąd pochodzi zdjęcie wykorzystane w artykule.

- Mój brat Matthew kupił tortillę z KFC i czekaliśmy na parkingu, aż ktoś po nas przyjedzie. W pewnym momencie postanowił ugryźć kawałek, ale jak widać okazało się to złym pomysłem - powiedziała autorka nagrania podczas rozmowy z Newsweekiem, przytaczanej przez portal O2.

Młoda kapusta w przepysznej odsłonie

Przepis na młodą kapustkę z koperkiem i dodatkiem pomidorów

CZYTAJ DALEJ

Mewy są sporym problemem w Szkocji

Okazuje się, że nastolatek zaatakowany przez mewę nie jest pojedynczym przypadkiem. Zgodnie z raportem opublikowanym przez BBC szkockie ptaki stają się coraz bardziej agresywne. Zdarzają się również ataki na ludzi.

Nagranie z atakującą mewą szybko stało się hitem Internetu. Do tej pory doczekało się blisko 276 tysięcy reakcji. Udostępniono je prawie 18 tysięcy razy. Jakiś czas temu wspominaliśmy o niepokojącym nagraniu z lokalu McDonalds.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: O2; TikTok / @sophieellenmcgill

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Restauracje

Staruszek zapłacił krocie za obiad z rodziną

Czytaj więcej >

Restauracje

Nieprzyjemny incydent w McDonald's

Czytaj więcej >

Restauracje

Niesamowity pomysł restauracji na Kaszubach

Czytaj więcej >
Pizza nad morzem kosztuje krocie

Restauracje

Horrendalne ceny za pizzę nad morzem

Czytaj więcej >

Restauracje

Już za moment Polacy pożegnają kłopotliwe obostrzenie

Czytaj więcej >
Gofry warte małą fortunę

Restauracje

Najdroższy gofr nad Bałtykiem

Czytaj więcej >