Smakosze.pl
Nastolatek nie spodziewał się ataku

TikTok / @sophieellenmcgill

Nagły atak ptaka na jedzącego nastolatka

14 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nastolatek nie spodziewał się, że podczas zajadania posiłku z popularnej sieci fast foodów spotka go coś takiego. Nagle podleciała do niego mewa i wyrwała mu jedzenie sprzed ust. Całe zajście zostało zarejestrowane i opublikowane w mediach społecznościowych.

Szkocki nastolatek postanowił zakupić sobie tortillę z lokalu KFC. Po wyjściu z restauracji przystąpił do zajadania. Jednak zanim zdążył wziąć pierwszego kęsa, zaatakowała go wygłodniała mewa.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Nastolatek zaatakowany przez mewę podczas posiłku

W jednym z naszych wcześniejszych artykułów wspominaliśmy o przykrym incydencie, do którego doszło, gdy nastolatka wypiła szklankę wody. Czasami bardziej niecodzienne zdarzenia mogą wydarzyć się nawet podczas beztroskiego zajadania.

Nastolatek z Glasgow w Szkocji zamówił sobie tortillę z KFC. Nagle zaatakowała go mewa, która wyrwała mu część przysmaku tuż sprzed ust. Nastolatkowi towarzyszyła siostra, która zarejestrowała całe zdarzenie i opublikowała je na profilu sophieellenmcgill na TikToku. Właśnie stamtąd pochodzi zdjęcie wykorzystane w artykule.

- Mój brat Matthew kupił tortillę z KFC i czekaliśmy na parkingu, aż ktoś po nas przyjedzie. W pewnym momencie postanowił ugryźć kawałek, ale jak widać okazało się to złym pomysłem - powiedziała autorka nagrania podczas rozmowy z Newsweekiem, przytaczanej przez portal O2.

Młoda kapusta w przepysznej odsłonie

Przepis na młodą kapustkę z koperkiem i dodatkiem pomidorów

CZYTAJ DALEJ

Mewy są sporym problemem w Szkocji

Okazuje się, że nastolatek zaatakowany przez mewę nie jest pojedynczym przypadkiem. Zgodnie z raportem opublikowanym przez BBC szkockie ptaki stają się coraz bardziej agresywne. Zdarzają się również ataki na ludzi.

Nagranie z atakującą mewą szybko stało się hitem Internetu. Do tej pory doczekało się blisko 276 tysięcy reakcji. Udostępniono je prawie 18 tysięcy razy. Jakiś czas temu wspominaliśmy o niepokojącym nagraniu z lokalu McDonalds.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: O2; TikTok / @sophieellenmcgill

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Ile zarabiają w gastronomii?

Restauracje

Ile można zarobić w gastronomii?

Czytaj więcej >

Restauracje

Zapadła decyzja ws. restauracji, która otworzyła się w trakcie lockdownu

Czytaj więcej >
Restauracje nie chcą ich sprzedawać

Restauracje

Kelnerzy nie chcą ich sprzedawać. Absurd w polskich restauracjach

Czytaj więcej >
Polacy w restauracji

Restauracje

Największe grzechy Polaków w restauracjach

Czytaj więcej >
Okropne zachowanie kelnera

Restauracje

Okrutne zachowania kelnera w restauracji

Czytaj więcej >
Kelnerka uratowała dziecko

Restauracje

Bohaterskie zachowanie kelnerki w restauracji

Czytaj więcej >