Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Nie uwierzysz, ile kosztuje talerz rosołu w restauracji Lewandowskiego. Cena nie mieści się w głowie

Nie uwierzysz, ile kosztuje talerz rosołu w restauracji Lewandowskiego. Cena nie mieści się w głowie

rosół
IG/@rl9, Canva/m-k

Rosół jest jedną z najbardziej lubianych zup przez Polaków. Zachwyca smakiem i aromatem. Rosół jadamy w niedziele, ale zamawiamy go też w restauracjach. Cena za talerz tej zupy w restauracji Roberta Lewandowskiego po prostu nie mieści się w głowie. 

Rosół nie tylko w niedzielę

Rosół nie tylko wybornie smakuje, ale też świetnie rozgrzewa. Jadamy go w niedziele, ale bywa też serwowany podczas przyjęć okolicznościowych. Podawany jest też chorym podczas przeziębień i infekcji. Ta zupa potrafi naprawdę postawić na nogi.

W jej gotowaniu ważny jest właściwy dobór mięs i warzyw. Niebagatelne znaczenie ma tu czas gotowania rosołu. Tutaj nie ma drogi na skróty. Kilka godzin na wolnym ogniu to właściwie konieczność. Jednak warto czekać, bo taki rosół zachwyca smakiem. 

rosół
Canva/munole
Bosacka wzięła filiżankę kawy i powiedziała całą prawdę. Każdy powinien to wiedzieć, ogromne zaskoczenie

Ile kosztują dania w restauracji Roberta Lewandowskiego?

Rosół jadamy nie tylko w domu, ale chętnie go zamawiamy w barach i restauracjach. Tę zupę oferuje też lokal Roberta Lewandowskiego. Nine's, który mieści się w samym sercu Browarów Warszawskich, stawia nie tylko na kuchnię polską. Znajdziemy tu dania amerykańskie. Za glazurowane żeberka wieprzowe trzeba zapłacić 77 zł. 

Takie ceny widnieją w menu na stronie restauracji Nine's. Natomiast za grillowany Rostbef zapłacimy aż 105 zł. Jeszcze droższy jest premium steak z antrykotu. Zapłacimy za niego 350 zł. U Roberta Lewandowskiego zjemy też burgery. Zapłacimy od 43 do 71 zł. Ile kosztuje rosół?

Ile zapłacimy za rosół u Lewego?

Jak czytamy na stronie restauracji Roberta Lewandowskiego, rosół z makaronem na trzech gatunkach mięsa, z marchwią, selerem i natka pietruszki kosztuje 25 zł. To jedna z najtańszych propozycji w menu lokalu. Porcja zupy to 350 g, więc wcale nie mała. W tej samej cenie zjemy krem paprykowo-pomidorowy.

Czy rosół od Fukiera Magdy Gessler przebija ceną zupę od Lewandowskiego? Na stronie restauracji gwiazdy TVN napisano, że rosół kosztuje 37 zł. Robiony jest na wielu mięsach i jarzynach. Magda Gessler podaje go z makaronem własnego wyrobu. Pisaliśmy o tym, jak przyrządzić złocisty rosół. Podawaliśmy też przepis na tę zupę jak od babci. 

rosół
Canva/mariha-kitchen

Źródło: nines.com.pl, ufukiera.pl