Smakosze.pl
Zakupy w Tesco

Rex Features/East News

Niespodzianka w zamówieniu z Tesco

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Tesco jest największą brytyjską siecią sklepów, która swoje placówki ma w wielu innych krajach, w tym w Polsce. Pewien mężczyzna z Londynu postanowił zamówić zakupy w internetowym sklepie Tesco, a w zamówieniu zamieścił

Tesco posiada bardzo dobrze rozwinięty system sprzedaży internetowej, który, choć w Polsce nie jest tak popularny, w Wielkiej Brytanii urósł do ogromnych rozmiarów. Mnóstwo klientów, szczególnie w dobie pandemii, korzysta z wygodnych dostaw żywności bez wychodzenia z domu. 

Taki sposób robienia zakupów jest nie tylko wygodny - dzięki braku potrzeby wychodzenia z domu i mniejszej liczby pracowników obsługujących produkty, jest również bardziej bezpieczny. Istnieje bowiem mniejsze ryzyko zakażenia poprzez kontakt z chorą osobą. 

Tesco przygotowało specjalną niespodziankę

Niedawno sieć postanowiła wprowadzić w życie ciekawy plan, dzięki któremu prawie 100 osób mogło wejść w posiadanie drogich sprzętów. Wystarczyło kupić określony produkt i jeśli miało się szczęście, sklep wybierał ciebie i dodawał do zamówienia drogi przedmiot kojarzący się z nazwą danego towaru, który kupiono. 

W taki sposób 50-letni londyńczyk Nick James został nagrodzony czarnym iPhone'm SE, który średnio w polskich sklepach kosztuje około 2500 złotych. James kupił w Tesco jabłka, a angielska nazwa tego owocu "apple" kojarzy się z telefonem amerykańskiej firmy.

Źródło: mikeinlondon, Getty Images Pro

Ludzie mieli nadzieję na wygraną

Kampania nazwana została Super Substitute ( pol. Super Zamiennik) i okazała się być doskonałym pomysłem marketingowców. Mnóstwo Brytyjczyków chciało wygrać drogie nagrody, w końcu każdy miał szansę - wystarczyło zostać wybranym przez sklep i zamówić odpowiednią rzecz.

Na naszej stronie możesz znaleźć mnóstwo innych wiadomości, które mogą zaspokoić twoją ciekawość. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjawiamy recepturę na inny ciekawy przepis czyli pastę z kiszonych ogórków. W tym tekście wskazujemy czy sos sojowy jest zdrowym zamiennikiem przyprawy maggi.

Niestety, akcja została zakończona w minioną niedzielę i nagrody zostały rozesłane do 80 szczęśliwych klientów. Na jakie wyjątkowe przedmioty mogli liczyć mieszkańcy Wielkiej Brytanii i co musieli kupić, aby je zdobyć?

Inne nagrody akcji Tesco

Niektórzy klienci, którzy zamówili w internetowym sklepie mrożonego dorsza (ang. frozen cod), zostali nagrodzeni słuchawkami AirPods. Krakersy Mini Cheddars pozwalały uzyskać iPhone'a 12 mini. Batonik czekoladowy Galaxy dawał możliwość wygrania telefonu Galaxy S21 5G.

Najczęstszymi nagrodami były smartphony, lecz niektórzy dostali także inteligentne bransoletki, zegarki tablety czy bezprzewodowe słuchawki. Pula przedmiotów była całkiem duża, a więc każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: piotrurbaniak.komorkomania.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >