Smakosze.pl
Piotr Żyła pokazał swoją kolację

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER; Pixabay / stevepb

Małysz stawiał na "bułkę z bananem", a Piotr Żyła? Skoczek zaskoczył wszystkich swoją kolacją

1 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Piotr Żyła często dzieli się swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sportowiec postanowił zamieścić na Facebooku zdjęcie, pokazujące co jada na kolację. Okazuje się, że uwielbiany skoczek stawia na klasykę w postaci parówek

Nie da się ukryć, że Piotr Żyła może poszczycić się sporymi osiągnięciami sportowymi. Wiele osób zakładałaby, że skoczek musi trzymać się restrykcyjnych diet. Jednak Piotr Żyła na kolację jada swojskie i uwielbiane smakołyki. Zdjęcie mówi samo za siebie.

Piotr Żyła pokazał swoją kolację

Piotr Żyła niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że sportowiec spotykał się z gwiazdą, która zamieszczała regularnie zdjęcia obłędnych frykasów. Tym razem Piotr Żyła sam zaprezentował swój posiłek.

Niektórzy mogliby pomyśleć, że Piotr Żyła, podobnie jak Adam Małysz, stawia na bułkę z bananem. Jednak jego kolacja znacząco się różni od wyboru najsłynniejszego skoczka narciarskiego. Owoce zostały zastąpione parówkami

Mało kto pomyślałby, że Piotr Żyłą wybiera na kolację smakołyki tak powszechne, jak parówki. Najwidoczniej sportowiec lubi swojskie specjały, które przeważnie smakują najlepiej i pozwalają dobrze się najeść. Piotr Żyła opatrzył zdjęcie przepisem.

Wykwintna kolacja według tajnego przepisu Pietra. Dwie parówki gotuj, dodaj bułkę i sos pomidorowy i gotowe. Dla smakoszy kulinarnych można dodać masło na bułkę, ale UWAGA wtedy danie nie będzie już fit. Danie przeznaczone nawet dla dwóch osób polecam — napisał skoczek na Facebookowym profilu Piotr Żyła-Official

Internauci od razu zareagowali na wpis słynnego skoczka

Piotr Żyła wzbudza spore emocje, w związku z tym nietrudno się domyślić, że jego fani szybko zasypali skoczka narciarskiego komentarzami. Wielu internautów bardzo rozbawił wpis sportowca. Ich wpisy mówią same za siebie.

Kuchenne rewolucje Pitra, nawet pani Gessler by się nie powstydziła wykwintności tego dania — napisał żartobliwie jeden z fanów Piotra Żyły. Niektórzy odnieśli się do wyglądu samej potrawy.

Wygląda jak skoczek w trakcie lotu parówki jak narty a ketchup kask — dodała inna użytkowniczka Facebooka. Patrząc na zdjęcie, ciężko się nie zgodzić z takim skojarzeniem. Pojawiły się również porady kulinarne.

Parówek się nie gotuje ani kiełbas. Podgrzewa na wolnym ogniu. Inaczej traci danie wartości, których i tak za wiele nie ma. Gotowane do śmieci się nadają — nadmienił jeden z internautów. Z pewnością taka wskazówka jest bardzo cenna. Co sądzicie o zdjęciu potrawy, które Piotr Żyła zamieścił na Facebooku? Jeśli chcesz zjeść zdrową kolację, warto sięgnąć po przepis na jej niecodzienną odsłonę

Facebook / Piotr Żyła- Official

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Facebook / Piotr Żyła-Official

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >