Smakosze.pl
Polacy na lotnisku

WP Turystyka

Porażające zdjęcie Polaków z wakacji

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nie od dziś wiadomo, że wielu Polaków chętnie raczy się napojami alkoholowymi różnej maści. Podczas wakacji znaczna część osób nie jest w stanie oprzeć się wyskokowym trunkom. Mało kto spodziewałby się jednak, że o 7 rano ktoś pokusi się na picie wódki na lotnisku. Zdjęcie może przyprawić o konsternację.

Polacy słyną z różnych rzeczy. Zalicza się do nich między innymi nasza rodzima kuchnia. Przypisuje się nam również zamiłowanie do alkoholu. Bez wątpienia odgrywa on istotną rolę w naszej kulturze. Niektórzy nie potrafią się powstrzymać i sięgają po niego nawet w oczekiwaniu na samolot.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Jak Polacy zachowali się na warszawskim lotnisku?

Nie da się ukryć, że Polacy lubują się w rozmaitych napojach alkoholowych. W trakcie wolnych dni z miłą chęcią wielu smakoszy sięga po piwo. Nie bez powodu w sklepach takich jak Lidl możemy się natknąć na promocje dotyczące tego napitku.

Pani Kasia wybierała się na wakacje w Grecji. Niefortunnie jej lot się opóźniał. W związku z tym musiała spędzić trochę czasu na warszawskim lotnisku Chopina. Właśnie podczas oczekiwania zauważyła, że grupa Polaków z samego rana raczy się mocnym alkoholem.

Mało kto spodziewałby się, że o 7 rano ktoś, jak gdyby nigdy nic, będzie pił wódkę w miejscu publicznym. Polacy pili ją w lokalu McDonald's znajdującym się na lotnisku. Trzeba przyznać, że taki widok jest niecodzienny.

Wycofują skażoną kaszę

Gis wycofuje kaszę skażoną pozostałościami pestycydu

CZYTAJ DALEJ

Pani Kasia była mocno zaskoczona takim widokiem. Postanowiła zrobić zdjęcie, które przesłała portalowi WP Turystyka. Właśnie stamtąd pochodzą zdjęcia wykorzystane w tym artykule. Jak kobieta skomentowała całą sprawę?

Poranna wódka na lotnisku

- Byłam szoku. Wokół wiele dzieci, a ci piją od świtu. Nie mogą się powstrzymać nawet na lotnisku i to o godz. 7:15? Wstydu nie mają. Na szczęście nie lecieli ze mną samolotem, ale mogę sobie wyobrazić, co się działo potem na pokładzie - powiedziała pani Kasia w rozmowie z portalem WP Turystyka.

Polacy przy wódce

Polacy przy wódce

(WP Turystyka)

Polacy z pewnością dobrze się bawili. Potwierdzało to ich głośne zachowanie, które najpewniej wynikało między innymi ze spożycia wysokoprocentowego napoju. Oczywiście nie ma nic złego w piciu alkoholu, jednak nie można zapomnieć o niebezpieczeństwach, które może on ze sobą nieść.

Najprawdopodobniej każdy zdaje sobie sprawę, że alkohol sam w sobie jest niezdrowy. Nasz organizm traktuje go poniekąd jako truciznę. Właśnie dlatego nadmierne spożywanie alkoholu odbija się na wątrobie.

Nie można zapomnieć także, że alkohol może mieć silne działanie depresyjne, a oprócz tego mocno uzależnia. Sięganie po niego w godzinach porannych jest prostą drogą do tego, by popaść w nałóg. W związku z tym lepiej ostrożnie podchodzić do picia alkoholu. Warto wiedzieć, jakiego jedzenia powinno się unikać po czterdziestce.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: WP Turystyka

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Porady

Czy powinno się obierać ogórki na mizerię?

Czytaj więcej >
czy można pić jajka

Porady

Czy można pić surowe jajka?

Czytaj więcej >

Porady

Jak drylować wiśnie lub czereśnie bez drylownicy?

Czytaj więcej >
naleśniki ciasto

Porady

Jak zrobić idealne ciasto na naleśniki?

Czytaj więcej >

Porady

Ukryta funkcja kas samoobsługowych

Czytaj więcej >

Porady

Jak wykorzystać liście chrzanu w kuchni?

Czytaj więcej >