Smakosze.pl
Magda Gessler w młodości

instagram.com/magdagessler_official

Rozczulające zdjęcie Magdy Gessler

2 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Magda Gessler ma jedną z najlepszych relacji z fanami - nie ma dnia, w którym znana restauratorka nie wrzuca do mediów społecznościowych postów czy zdjęć. Dzisiaj udostępniła kadr ze swojego dzieciństwa, na którym pozuje wraz z pierwszą miłością. Fani są zachwyceni urokiem, jaki miała Gessler będąc dzieckiem.

Magda Gessler na przestrzeni lat zdobyła tak wielką popularność, że praktycznie każdy Polak zna ją i jej osiągnięcia. Na swoim Instagramie lub Facebooku gwiazda TVN-u wchodzi w interakcje z fanami, co dodatkowo sprzyja budowaniu przez nią pozytywnej reputacji. 

Z uwagi na niedługie wydanie książki biograficznej o Magdzie Gessler, Instagram Gessler zawiera kilka zdjęć z jej przeszłości. Dzięki nim można wejrzeć w dokładniejszą historię jej życia. Premiera ma mieć miejsce 15 czerwca, lecz już teraz można kupić książkę w przedsprzedaży. 

Magda Gessler o pierwszej miłości

Na najnowszym zdjęciu widać młodą Magdę Gessler, która pozuje wraz z Wojtkiem, jej sąsiadem z ulicy Brzozowej. Wspólnie trzymają się za ręce. Restauratorka wspomina, że ten młody chłopiec był jej pierwszą dziecięcą miłością.

Fani nie kryją zachwytu i do tej pory post z kadrem zdobył ponad 7,3 tysięcy polubień oraz 53 komentarze. Przy okazji internauci zdradzają swoje wspomnienia z dawnych lat i opowiadają o pierwszych dziecięcych zauroczeniach oraz miłościach. 

Dzieciństwo Magdy Gessler

Gessler wraz z całą rodziną bardzo dużo podróżowała po świecie. Zanim weszła w biznes gastronomiczny, zdołała mieszkać w Bułgarii, na Kubie oraz w Madrycie. Dopiero po śmierci jej pierwszego męża, Volkharta Mullera, zdecydowała się powrócić do Polski.

Nasz portal wypełniony jest informacjami, które mogą przypaść ci do gustu. Z tego artykułu dowiesz się, jak przygotować kotlety schabowe zupełnie inaczej niż tradycyjnie. W tym tekście zdradzamy ile pieniędzy, musiał zapłacić gość nadmorskiej restauracji za schab z ziemniakami i surówką.

Wychowana została przez dziadków, których darzyli ją ogromną, bezwarunkową miłością. W rozmowie z portalem obcas.pl wspomina, że dziadkowie ciągle karali ją, stawiając do kąta, co miało wybić jej z głowy całodniowe znikanie z domu. Jak się okazuje, to właśnie kary były jednym z powodów jej wycieczek. 

Źródło: Jakub Kaminski/East News

Gessler była niejadkiem

Choć może się to wydawać niebywałe, restauratorka wcale nie lubiła w dzieciństwie jeść. Wszystko jednak zmieniło się, gdy sprytna gosposia zdecydowała się zmusić ją do jedzenia swoim sposobem. Kobieta po prostu przegładzała małą Gessler, dzięki czemu ta jadła wszystko, co gosposia dla niej przygotowała. Lubiła zabierać ją na górskie wędrówki, podczas których dopiero pod koniec mogła wraz z bratem coś zjeść. 

Zwykle była to surowa papka z kaszy jaglanej z wątróbką, białym i żółtym serem, bułką zmoczoną w winie i czosnku pobudzającym apetyt jeszcze mocniej. Po tak długim i męczącym wędrowaniu taka mamałyga smakowała po prostu bosko - wyjawiła Gessler w jednym z wywiadów. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: obcas.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz ostrzega

Show-biznes od kuchni

Oszuści wykorzystali wizerunek Roberta Makłowicza. Sprawa trafiła na policję

Czytaj więcej >