Lidl rusza z nowymi promocjami
Pixabay / massimilianopersico

Sobotnie rabaty w Lidlu

Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Sieć sklepów niejednokrotnie zaskakiwała nas niecodziennymi ofertami promocyjnymi. Nie inaczej jest również tym razem. Co Lidl przygotował dla swoich klientów na sobotę?

Lidl jest codziennie odwiedzany przez wielu smakoszy. Wszystko dlatego, że właśnie tam można dostać wyjątkowe produkty spożywcze po niezwykle korzystnych cenach. W sobotę Lidl wprowadził kolejne promocje.

Czego możemy spodziewać się w sklepach Lidl?

Lidl słynie z regularnego wprowadzania coraz to nowych promocji. Już wcześniej wspominaliśmy o tym, co czeka na smakoszy podczas weekendowych zakupów. Jednak przecen jest znacznie więcej i warto się nad nimi pochylić.

W sobotę Lidl ruszył z kolejną dawką promocji. Na stronie internetowej supermarketu można wyczytać, że rozpoczęła się akcja o nazwie Tania Sobota w Lidlu. Obejmuje ona popularne produkty spożywcze.

Lidl postanowił przecenić szynkę wieprzową XXL marki RZEŹNIK. Za opakowanie o masie 1 kg zapłacimy zaledwie 9,99 zł. Tym samym produkt został przeceniony aż o 50%. Co jeszcze przygotował dla nas Lidl?

Produkty, które nie nadają się na śniadanieProdukty, które nie nadają się na śniadanieCzytaj dalej

Wielbiciele owoców również powinni odwiedzić Lidl. Smakowite maliny możemy dostać za bezcen. Opakowanie 125 g jest tańsze o 50%. W związku z tym zapłacimy za nie tylko 3,99 zł. Trzeba przyznać, że jest to nie lada okazja.

Lidl i promocje

(Canva.com / Image Source)

Tania sobota w Lidlu

Miłośnicy łakoci z pewnością będą zadowoleni z faktu, że lody familijne marki Grycan zostały przecenione o 38%. Tylko 17 kwietnia możemy je kupić za 10,99 zł. Nie możemy zapomnieć o innych promocjach.

Lidl przecenił również warzywa. Godna uwagi jest cukinia, którą dostaniemy za 4,99 zł za kilogram. Jej cenę obniżono o aż 50%. Przeceniono także pomidory rzymskie. Kilogram warzyw jeszcze tylko dziś kosztuje 3,49 zł. Tym samym są one tańsze 30%.

Smakosze, którzy gustują w kawie, z pewnością będą zachwyceni promocją na ten napój. Ziarna marki BELLAROM Barista przeceniono o 32%. Za kilogram zapłacimy zaledwie 22,99 zł. Obok takiej okazji ciężko przejść obojętnie.

Podczas sobotnich zakupów w sklepach Lidl czeka na nas jeszcze więcej promocji. Nie pozostaje nam nic innego jak przekonanie się o tym samodzielnie. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy sprzęt kuchenny od Lidla.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł