Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Strzelczyk będzie pomagał restauracjom w opałach. Prosi, by go „nie mylić ze znanym programem TVN"
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 28.04.2024 16:59

Strzelczyk będzie pomagał restauracjom w opałach. Prosi, by go „nie mylić ze znanym programem TVN"

Tomasz Strzelczyk
Fot. Facebook/Tomasz Strzelczyk ODDASZFARTUCHA YouTube

Znany kucharz i youtuber - Tomasz Strzelczyk - poinformował swoich fanów o niezwykłym projekcie. Tym razem chce pomóc restauracjom. Kto wie, czy za jakiś czas kucharz nie stanie się konkurencjom dla popularnych Kuchennych Rewolucji stacji TVN. Czytaj dalej, by poznać wszystkie szczegóły.

Tomasz Strzelczyk w nowej roli

W niedzielę (28 kwietnia) Tomasz Strzelczyk w swoim poście umieszczonym na Facebooku poinformował, że rozpoczyna właśnie pracę nad swoim nowym projektem. Jest on zupełnie czymś innym, niż to, czym autor książek kucharskich zajmował się dotychczas.

Tym razem znany kucharz chce pomóc restauracjom. W poście ogłosił, że zaprasza restauracje oraz inne lokale gastronomiczne do współpracy. Zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy.

restauracja .jpg
Fot. Canva/Kaboompics.com 
Takie domowe lody robię z 3 składników. Żadnego mieszania, żadnej maszynki i żadnych jajek

Projekt Strzelczyka pomocą dla restauracji

Znany kucharz zapowiedział, że w swoim projekcie pod nazwą Ewolucje w kuchni z Tomaszem Strzelczykiem pomoże wszystkim. Wystarczy się do niego zgłosić i to niezależnie, czy będą to właściciele dużej restauracji, małej knajpki, czy punktu gastronomicznego.

Przyjedziemy, pomożemy dopracować menu itd. - czytamy w poście umieszczonym na Facebooku.

Narazie nie wiadomo, na czym te zmiany i pomoc miałaby polegać, ale jak widać, youtuber nie zamierza robić tego sam. Zadziwia także fakt, że Strzelczyk chce podjąć się tak trudnego zadania. Przecież nigdy nie prowadził własnej gastronomii.

 Być może jego smak i doświadczenie w domowej kuchni wystarczy. Na razie zaznacza i prosi o to, aby nie mylić jego projektu z popularnym programem o podobnej tematyce od stacji TVN. Kucharz twierdzi, że to jego autorski projekt.

Konkurencja dla programu TVN

Nie wiadomo jeszcze, w jakiej formie ewolucje ze Strzelczykiem zostaną zaprezentowane szerzej publiczności. Nie wiadomo także, czy w ogóle będą przedstawiane. Z drugiej strony skoro youtuber prosi, aby nie łączyć go z podobnym program stacji TVN, to być może chce tworzyć podobne materiały w Internecie. 

Obecnie trudno przewidzieć, czy projekt Strzelczyka będzie w stanie zagrozić Kuchennym Rewolucjom. Sądząc jednak po pozytywnym odbiorze zapowiedzi, będzie cieszył się sporą popularnością. W komentarzach od internautów widać dużo wsparcia i życzenia powodzenia. Czas pokaże, co z tego wszystkiego wyniknie.

 Sprawdź, o czym świadczy biały nalot na ogórkach kiszonych oraz dowiedz się, czy możesz rozpalać grilla na balkonie

Źródło: Facebook/Tomasz Strzelczyk Oddaszfartucha YouTube