Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Szok w Kuchennych Rewolucjach. Gessler puściły hamulce, padły ostre słowa
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 07.04.2023 15:09

Szok w Kuchennych Rewolucjach. Gessler puściły hamulce, padły ostre słowa

Szokujące sceny w Kuchennych Rewolucjach
Instagram @kuchennerewolucjetv

Magda Gessler wyłożyła kawę na ławę. W najnowszym odcinku Kuchennych Rewolucji w ostrych słowach zwróciła się do jednej z uczestniczek programu. Komentarz dotyczył konkretnie wagi ciała młodej dziewczyny. Nie było to jednak jedyny zarzut, jaki musiała wytoczyć prowadząca.

Emocje w Kuchennych Rewolucjach sięgnęły zenitu

 Pod Dębami to nazwa restauracji znajdującej się w Komornikach. To właśnie ten lokal odwiedziła w ostatnim odcinku programu słynna restauratorka. Magda Gessler, której powyższe zdjęcie pochodzi z profilu @kuchennerewolucjetv w portalu Instagram, poproszona została o pomoc dla kiepsko prosperującego miejsca. Zmiany okazały się jednak niełatwe.

Niebywałe, co jest sekretem smaku babki od Magdy Gessler. Aż 3 wyjątkowe składniki

Magda Gessler załamana poziomem restauracji z Komorników

Magda Gessler od progu wyrobiła sobie nienajlepsze zdanie o restauracji. W pierwszej kolejności skrytykowała jej wystrój.

Masakra…kto to malował? Ktoś kto nie dostał się na Akademię Sztuk Pięknych i dorabia

-wyraziła nieprzychylny osąd.

Wrażenia nie zrobiło na niej także jedzenie. Potrawy zaserwowane w ramach Kuchennych Rewolucji wyraźnie zdegustowały prowadzącą. Stwierdziła, że przez ostatnie odcinki nigdzie nie podano jej tak podłego jedzenia.

Wygląda to przerażająco, a smakuje jeszcze gorzej

-nie przebierała w słowach celebrytka.

Najgorsze miało jednak dopiero nadejść. Gessler rozmówiła się bowiem z całą załogą restauracji. Okazało się, że główny problem lokalu leży w córce właścicieli- Andżelice. Jak przebiegła konfrontacja z dziewczyną?

 

Prowadząca Kuchenne Rewolucje w ostrych słowach do córki właścicieli restauracji

Andżelika to 26-cioletnia córka właścicieli restauracji. W założeniu miała być wsparciem dla swoich rodziców. Zamiast tego okazała się osobą nieodpowiedzialną, humorzasta i nie panującą nad emocjami

Magda Gessler zwróciła się do dziewczyny w ostrych słowach

Ty musisz sprawdzić, w jakim stanie są twoje hormony, masz nadczynność albo niedoczynność tarczycy, coś się z nią dzieje. Twoja waga jest nienormalna na twój wiek i musisz coś z tym zrobić

-skierowała do niej swoją poradę.

Dodała także, że Andżelika musi być wsparciem dla mamy. Nie uda się jej jednak tego dokonać, zanim nie zadba o swoje własne zdrowie

Zamiast być jej wsparciem i ukochanym dzieckiem, jesteś kamieniem w tym kole, które hamuje wszystko

-szczerze powiedziała prowadząca Kuchenne Rewolucje.

Andżelika na szczęście przyznała jej rację

Gessler przeprowadziła dalszą część Kuchennych Rewolucji i poprawiła jakość dań. Po uroczystej kolacji nadszedł czas pożegnania. Nie na długo, bowiem restauratorka powróciła po 4 tygodniach na inspekcję. Rezultaty przeszły jej najśmielsze oczekiwania.

Zmiana w podejściu koleżanki do wszystkiego. Zmiana miny i energii. Fajnie

-pochwaliła Andżelikę za jej postępy.

Uwadze nie uszła także zdecydowana poprawa serwowanych potraw. Danie były zadowalające, choć nie obyło się bez drobnych potknięć. Magda Gessler zaleciła przyłożenie większej dbałości do jakości produktów.

Kuchenne Rewolucje to nie tylko program kulinarny. Na antenie nierzadko rozgrywają się ludzkie dramaty, również te zdrowotne. Jak widać stan zdrowia odgrywa kolosalną rolę w jakości naszego życia. Całe szczęście w tym przypadku dobra rada przyszła w samą porę. Kuchenne Rewolucje potrafią być dla Magdy Gessler ciężkim kawałkiem chleba. W restauracjach celebrytki nie zawsze wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

Źródło: Instagram @kuchennerewolucjetv ; plejada, o2