Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Nikt wcześniej tak nie uraził Gessler. Tego w Kuchennych Rewolucjach jeszcze nie było

Nikt wcześniej tak nie uraził Gessler. Tego w Kuchennych Rewolucjach jeszcze nie było

Kuchenne Rewolucje w Witnicy
IG/_mark0o0 via magdagessler_offficial

Kuchenne Rewolucje są programem pełnym emocji. Ostatni odcinek show zaskoczył samą Magdę Gessler, która w restauracyjnej kuchni znalazła swoją podobiznę. Figurka była wykonana z pora i nie przypadła do gustu restauratorce. 
 

Kucharze z Witnicy zażartowali sobie z Magdy Gessler

Kulinarne show prowadzone przez popularną restauratorkę od lat słynie z niespodzianek i emocjonalnych zwrotów akcji. Tym razem jednak w nieciekawej sytuacji znalazła się sama prowadząca. Pracownicy restauracji Je..Je..Jeleń pozwolili sobie na dość niesympatyczny żart. Na kilka dni przed przyjazdem Gessler wykonali kukiełkę z pora.

Ustawioną na kuchennej półce dekorację restauratorka oczywiście dostrzegła:
 

To jestem ja? Ładniejsza jestem — skomentowała w dość wyważony sposób Gessler.

Widać po niej jednak było, że obecność takiej podobizny sprawiła jej przykrość.

Najpyszniejsza surówka z białej kapusty. Takiego sosu nie robią w żadnej restauracji

Żart nie zepsuł Kuchennych Rewolucji

Choć Magda Gessler nie była zachwycona zachowaniem pracowników restauracji z Witnicy, lokal miał całkiem smaczne menu. Kłopotliwy był wystrój, który restauratorce kojarzył się z prosektorium.

Zaproponowane przez gwiazdę Kuchennych Rewolucji zmiany obejmowały przede wszystkim wprowadzenie ciemniejszych mebli i koloru na ściany. Teraz w Witnicy zjemy w Je...Je...Jeleń i będzie nie tylko smacznie, ale też przyjemnie.

Co zjemy w restauracji z ostatnich Kuchennych Rewolucji?

Menu lokalu jest zróżnicowane. Oprócz klasyków, takich jak kopytka z sosem grzybowym czy schabowy z kością, znalazło się w nim miejsce na nietypowe frykasy. W spisie potraw trafimy też bowiem na gulasz z jelenia czy esencję z prawdziwków i dziczyzny. Najtańszą pozycją jest tradycyjny rosół (17 zł), a najdroższą kacze udo (56 zł).

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na dania obiadowe. Szczególnie polecamy nietypowe kotlety schabowe w panierce z chipsów. Być może skuszą was też lekkie i smaczne kotlety jajeczne.

Restauracja z Kuchennych Rewolucji serwuje tatar.png
canva/bonchan

Źródło: Plotek / Eska