Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Tłumy ruszyły do Biedronki, tylko dziś olej dostaniesz tam za darmo. Wystarczy spełnić 2 warunki
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 26.09.2023 16:35

Tłumy ruszyły do Biedronki, tylko dziś olej dostaniesz tam za darmo. Wystarczy spełnić 2 warunki

promocje w Biedronce
Canva/sergeyryzhov, East News/Marek Bazak

Sieć sklepów Biedronka przygotowała atrakcyjną ofertę dla swoich klientów. Tylko dziś możesz dostać olej za darmo. Jednak należy spełnić 2 warunki. Biedronka kusi klientów też niższymi cenami wędlin, masła i winogron. Nie możesz tego przegapić!

Biedronkowe oszczędności, czyli tanie zakupy

Początek tygodnia to nowa oferta cenowa produktów spożywczych w Biedronce. Promocje w popularnej sieci sklepów obowiązują od 25 września aż do 30 września. W tym tygodniu w Biedronce kupimy Masło Extra Polskie Mlekovita. Przy zakupie 3 opakowań za masło zapłacimy 3,49 zł.

Limit dzienny to 3 kostki masła na kartę Moja Biedronka. Za polędwicę sopocką Kraina Wędlin zapłacimy 3,99 zł. To cena przy zakupie dwóch opakowań tej wędliny. W tym tygodniu mniej też zapłacimy za winogrona różowe na wagę. Z aplikacją Moja Biedronka koszt tych owoców to 4,99 zł/kg.

zakupy spożywcze
Canva/CreativeNature_nl
Tak wątróbkę robiła moja babcia. Jedna porada jest bezcenna, pamiętaj o tym przed smażeniem

Olej za darmo, czyli jak go dostać?

Tylko we wtorek 26 września Biedronka oferuje olej słonecznikowy Wyborny w promocji 1+1 gratis. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest posiadanie karty Moja Biedronka lub aplikacji  oraz zakup przynajmniej dwóch butelek oleju. Biedronka wprowadziła tu limit dzienny. Można zakupić 4 butelki, czyli 2 butelki gratis na kartę Moja Biedronka.

Sieć sklepów Biedronka kusi też swoich klientów cenami parówek z szynki Kraina Wędlin . Przy zakupie 2 opakowań zapłacimy 3,69 zł. Żeby skorzystać z tej promocji, trzeba posiadać kartę Moja Biedronka lub korzystać z aplikacji. Posiadacze kart kupią też łopatkę wieprzową bez kości, która jest próżniowo pakowana. Cena tego produktu to 11,99 zł/kg.

Marchew i kasza, czyli promocje w Biedronce

Od 25 do 27 września w Biedronce kupimy marchew w cenie 1,49zł/kg . Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka. Oprócz tego wszystkie kasze, ryże, strączki, produkty natural mix marki Plony Natury można kupić w promocji 2+1 gratis. Ta promocja obowiązuje do 30 września.

Również w tym terminie można skorzystać z oferty promocyjnej na wszystkie produkty Pudliszki. Drugi tańszy produkt kupimy 50% taniej z kartą Moja Biedronka. Limit dzienny to 6 produktów, czyli maksymalnie 3 z rabatem. Pisaliśmy o tym, która sieć sklepów jest najtańsza w Polsce. Informowaliśmy o komunikacie, który wydała Biedronka. 

Canva/Mehrad Wasoughi
Canva/Mehrad Wasoughi

Źródło: biedronka.pl