Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Lidlu kompletnie powariowali, masa produktów za ułamek ceny. Tylko jutro mięso dostaniesz gratis
Przemysław Bociąga
Przemysław Bociąga 20.02.2024 18:15

W Lidlu kompletnie powariowali, masa produktów za ułamek ceny. Tylko jutro mięso dostaniesz gratis

szyld lidla
Jérémy-Günther-Heinz Jähnick / Somain - Lidl (01) / Wikimedia Commons / Cc-by-sa 3.0

Na środę 21 lutego Lidl zaplanował promocje, które przyciągną do jego sklepów tłumy. Warto tego dnia zrobić zapasy, zwłaszcza mięs, w bardzo okazyjnych cenach.

Środa, dzień mięsny

Starsi pamiętają być może, że w PRL-u środa ogłoszona była dniem bezmięsnym – nie sprzedawano tego produktu w restauracjach, a czasem nawet w sklepach mięsnych. Jednak ta środa odwraca tę logikę. Środa w Lidlu jest zdecydowanie dniem mięsnym.

Kto żyw niech rusza więc skorzystać z promocji, które tego dnia dobiegają końca, a jedna z nich trwa wyłącznie od otwarcia do zamknięcia sklepów Lidla 21 lutego. Chodzi o promocję na wieprzowe mięso mielone. Tego dnia z aplikacją do każdego kupionego opakowania tego mięsa drugie dostaniemy za darmo. Paczki mięsa mają po 400 g produktu. 

Cena nie jest podana w gazetce, należy więc sprawdzić ją na półce. Warto pamiętać, że gratis na jeden paragon można dostać tylko jedną paczkę. Tu dowiesz się, dlaczego lepiej uważać na mięso z bazarów.

promocja w lidlu
fot. Lidl
To najlepszy przepis na ciasto drożdżowe. Wychodzi za każdym razem, wszystko bez wyrabiania

Co jeszcze czeka na nas w Lidlu?

Tego samego dnia, w środę, kończy się również trzydniowa promocja na inną mięsną porcję. Chodzi o ćwiartki polskiego kurczaka spod lidlowej marki Rzeźnik. Pod przekreśloną ceną 10 złotych bez grosza znajdziemy nową, niższą o połowę. Podobnie więc jak w przypadku mielonej wieprzowiny możemy kupić opakowanie za pół ceny.

Warto pamiętać, że również ta promocja dostępna jest tylko dla tych, którzy mają kartę Lidl plus. Tu także obowiązuje limit, ale jest on znacznie bardziej elastyczny. Na jeden kupon można kupić maksymalnie 3 kg mięsa. Cena – zarówno regularna, jak i aktualna – podana jest za kilogram.

Promocje do środy

W środę kończy się więcej promocji z poniedziałkowej gazetki. Łowcy okazji kupią masło extra z Mlekpolu, sprzedawane pod nazwą Mazurski smak, aż o 57 proc. taniej, jeśli zdecydują się na zakup trzech kostek po 200 g. Przed obniżką kosztują one 6,99 za opakowanie, a w promocji – 2,95 za sztukę.

Za niemal jedną trzecią ceny kupimy też paczkę XXL sera Carskiego spod marki własnej Lidla Pilos. Olej słonecznikowy także uczestniczy w promocji 2 w cenie 1 tylko do środy. Za pół ceny albo taniej jeszcze tylko 21.02 można kupić ziemniaki i pomidory. Warto pamiętać, że promocje te kończą się w środę, a nie trwają tak długo, jak obowiązuje gazetka, czyli do kolejnego poniedziałku.

Wypróbuj teraz przepisy na zupę gulaszową z podrobami i zapiekankę z mięsem mielonym i makaronem.

wózek na zakupy
fot. Canva