Smakosze.pl
EN 01433052 0017

Marek BAZAK/East News

Wyjątkowa akcja w Lidlu

22 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Lidl nie może sobie pozwolić na chwilę odpoczynku, dlatego znowu ogłoszona została kolejna promocja. Tym razem można łącznie zdobyć rabat w wysokości 30 złotych. Wystarczy uruchomić odpowiedni kupon w aplikacji sklepu na telefony, zrobić zakupy w odpowiedni dzień i za minimalną sumę 149 zł, a rabat naliczy się przy kasie.

Lidl przygotował dla swoich konsumentów idealną wręcz okazję do oszczędzenia paru groszy na najpopularniejszych produktach spożywczych. Jeśli planowałeś w najbliższym czasie robić większe zakupy, niemiecka sieć jest ku temu idealna. 

Zostań łowcą okazji z Lidl Plus - pod takim hasłem kryje się najnowszy rabat sieci Lidl, dzięki któremu można zaoszczędzić aż 30 złotych.
Rzadko nadarza się okazja, aby móc zachować aż tyle pieniędzy.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Lidl z nową promocją

Wszystko należy rozpocząć od zainstalowania na swoim smartphone aplikacji Lidl Plus, w której włącza się powyższą promocję. Poza kuponami można znaleźć w niej wiele innych ciekawych informacji.

Teraz wystarczy jedynie zaczekać do piątku lub soboty i udać się na zakupy do Lidla. Warto zaplanować większe sprawunki, ponieważ aby skorzystać z akcji rabatowej, jednorazowo należy zapłacić 149 zł.

image (1)

Kto nie powinien jeść wątróbki?

CZYTAJ DALEJ

Przed zapłaceniem za zakupy przy kasie, zeskanuj kod kuponu z aplikacji. Za pierwszym razem klient dostaje 10 zł zniżki. Trzeba tylko poczekać jeszcze kilka dni, aby móc odebrać kolejne 20 zł.

Po drugą część promocji przyjdź w środę

Cierpliwi zostaną nagrodzeni przez firmę kolejnym rabatem. Następne w kolejności jest wybranie się do Lidla w środę, ponowne aktywowanie kuponu w aplikacji, zrobienie zakupów, zeskanowanie kodu kuponu i zapłacenie za zakupy.

Po tych wszystkich czynnościach odbiera się drugą część, czyli 20 zł. Łącznie akcja pozwala na zaoszczędzenie aż 30 zł na dwóch zakupach, co jest niezłym wynikiem. To pozwoli na kupienie większych ilości ciekawych produktów.

Warto przy tym pamiętać, że w koszyku promocyjnym nie mogą znaleźć takie produkty, jak napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

EN 01433052 0021

Źródło: Marek BAZAK/East News

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

  • Przepis na pierogi z truskawkami, twarogiem i startą cytryną

  • Prosty sposób na domowe suszone pomidory w oleju

  • Jak upiec bezę, by była chrupiąca?

Źródło: newsy.gotujmy.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >