Smakosze.pl
Biedronka rusza z promocjami

East News

Sprzęt kuchenny sygnowany nazwiskiem Magdy Gessler w Biedronce

13 Marca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Biedronka jest codziennie odwiedzana przez wielu smakoszy. Przeważnie możemy się tam natknąć na promocje dotyczące produktów spożywczych. Tym razem Biedronka przeceniła sprzęt kuchenny od Magdy Gessler. Ceny są niezwykle korzystne.

Nie da się ukryć, że Biedronka należy do grona najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Sieć niejednokrotnie zaskakiwała nas niecodziennymi ofertami. Od 15 marca możemy spodziewać się nowych promocji, które przyprawiają o zawrót głowy.

Biedronka z impetem wchodzi w nowy tydzień

Biedronka doskonale wie w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Ostatnio wspominaliśmy o niecodziennej promocji. Dzięki niej można sporo zaoszczędzić. Tym razem przyjrzymy się ofercie, która będzie obowiązywała już od poniedziałku.

Smakosze przeważnie są rozpieszczani przez siec Biedronka obniżkami cen produktów spożywczych. Oczywiście od 15 marca możemy spodziewać się promocji na rozmaite smakołyki. Jednak osoby, które pasjonują się kulinariami, powinny również zainteresować się sprzętem kuchennym.

W gazetce opublikowanej na stronie supermarketu Biedronka, można dostrzec kuszącą ofertę dotyczącą garnków. Zestaw składający się z 10 elementów kosztuje zaledwie 199 zł. Pokrywki garnków Sette wyposażone są w termometr. Nadają się one do wszystkich typów kuchenek. 

Od poniedziałku w ofercie znajdą się również patelnie sygnowane przez Magdę Gessler. Wykonane są z lekkiego aluminium i mają powłokę, która zapobiega przywieraniu. Trzy patelnie Cucina mogą być nasze za jedyne 99 zł.

(Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0)

Biedronka ponownie zaskakuje klientów

W sklepach Biedronka będziemy mogli nabyć także wok marki Cucina. Przyrząd od 15 marca będzie kosztował 59 zł. W zestawie dołączona jest pokrywka. Z kolei drobne akcesoria kuchenne ze stali nierdzewnej wyceniono na 7,99 zł. 

Biedronka do swojej oferty dodała także foremki do pieczenia, stolnice i wałek wykonany z silikonu. Każdy z tych przedmiotów wyceniono na 19,99 zł. Godne uwagi są również szklane deski do krojenia. Za jedną zapłacimy od poniedziałku tylko 14,99 zł.

Biedronka nie zapomniała o sztućcach. Komplet składający się z 24 elementów będzie kosztował zaledwie 54,99 zł. To dobra okazja, by odświeżyć wyposażenie swojej kuchni. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednia zastawa i przyrządy znacząco wpływają na odbiór naszych kulinarnych dzieł.

Amatorzy kawy, również powinni odwiedzić sklepy Biedronka. Elektryczny młynek polskiej marki MPM od 15 marca może być nasz za 49,99 zł. Warto wiedzieć, jak inaczej można wykorzystać to urządzenie

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >