Smakosze.pl
Biedronka i kolejne promocje.

pixabay/stevepb

Szczegóły najnowszej oferty spożywczej Biedronki

21 Lutego 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Biedronka podała szczegóły swojej najnowszej oferty. Będzie ona obowiązywać od poniedziałku 22 lutego do soboty 27 lutego. Jakie produkty kupimy w najbliższym tygodniu w atrakcyjnych cenach? Śpieszymy z odpowiedzią.

Biedronka zaskakuje swoich klientów. Sieć oferuje ulubione produkty Polaków w bardzo atrakcyjnych cenach. Pamiętaj, że robiąc zakupy w lutym, masz szansę na specjalny voucher (więcej na ten temat przeczytasz tutaj).

Sieć właśnie podała szczegóły swojej najnowszej oferty, która będzie obowiązywała w dniach 22 - 27 lutego. Z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia. 

Uwielbiane produkty w atrakcyjnych cenach w Biedronce

W najnowszej ofercie Biedronki nie może zabraknąć świeżych owoców i warzyw w doskonałych cenach. Dostaniemy między innymi: różowe winogrono w cenie 6,99 zł za kilogram, sałatę lodową za 2,99 zł/sztuka, pomidory papryczkowe za 12,99 zł/ kilogram oraz pomarańcze za 2,49 zł za kilogram. Uwaga promocyjne ceny za owoce i warzywa będą obowiązywać tylko do 24 lutego.

Nie masz czasu na spędzanie długich godzin w kuchni? Skorzystaj z gotowych przysmaków. W Biedronce kupisz między innymi: indyka ze śliwką Wolno Gotowane marki Kraina Mięs w promocyjnej cenie 9,99 zł (500 g) lub żeberka wieprzowe tego samego producenta za 24,90 (kilogram).

W tym tygodniu w Biedronce dostaniesz również świeże mięso w doskonałych cenach. Warto podkreślić, że pochodzi ono od certyfikowanych dostawców. W supercenie 9,99 zł kupisz mrożoną gęś klasy A, a za 19,99 zł tuszę króliczą.

Sieć przygotowała również bogatą ofertę ryb. W tym tygodniu za filet z dorsza atlantyckiego zapłacimy jedynie 3,99 zł, świeżą doradę 3,29 zł, a filet mintaja dostaniemy w cenie 2,49 zł (w ostatnim przypadku oferta jest ważna jedynie do 24 lutego).

Biedronka kusi również produktami z linii Nasz Spiżarnia. W stałej ofercie sieci znajdują się kiszonki (między innymi burak i kalafior), które w tym tygodniu dostaniemy w cenie 4,99 zł. O korzyściach płynących z tego typu przekąsek pisaliśmy tutaj.

Warto zwrócić również uwagę na promocyjne ceny słodkości. Za uwielbiane Wafle Familijne (450 g) zapłacimy 4,99 zł (drugi produkt będzie tańszy o 32 procent), a włoskie ciastka Cantuccini (250 g) będą kosztować 4,49 zł (drugie opakowanie dostaniemy aż 44 % taniej).

Wszystkie szczegóły najnowszej oferty Biedronki znajdują się na stronie internetowej www.biedronka.pl.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

undefined

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >