Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0

Zniżki w Biedronce na produkty niezbędne w kuchni

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka postanowiła zakończyć miesiąc z przytupem. Najnowsza promocja na ostatni tydzień lutego sprawiła, że ogromna ilość produktów potrzebnych w kuchni dostępna jest w wyjątkowo niskich cenach. Za zrobienie odpowiednio drogich zakupów, m

Biedronka nie przestaje zaskakiwać swoich klientów - ostatni tydzień lutego postanowiła wypełnić licznymi promocjami i ofertami, które pozwolą zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy. Jeśli więc planowałeś zrobić niedługo zakupy, masz ku temu idealną okazję. 

Biedronka zdaje sobie w końcu sprawę, że koniec miesiąca jest zawsze "chudym okresem" dla sporej grupy ludzi, którzy czekają na wypłatę. Jeśli należysz do takiego grona, nie musisz się martwić brakiem środków. 

Biedronka zrobiła świetną promocję

Każdy, kto jest posiadaczem karty Moja Biedronka, może skorzystać z oferty, która pozwala odebrać 15 złotych na zakupy w sieci Biedronka. Wystarczy zrobić sprawunki za minimalnie 99 zł, a voucher zostanie wydany dla klienta. Jest jednak pewien haczyk. 

Każdy, kto jest posiadaczem vouchera, ma bardzo ograniczony czas na wykorzystanie go. Od momentu otrzymania kuponu, każdy ma tylko dwa dni czasu, aby z niego skorzystać. W innym wypadku voucher ulega przedawnieniu i nie może być użyty. 

Poza promocją na voucher Biedronka przeceniła wiele produktów, które szczególnie istotne będą dla fanów tanich produktów spożywczych. W ofercie między innymi znajdziemy popularne masło czy mleko - są to bez wątpienia produkty niezbędne w kuchni.

Masło Mleczna Dolina kosztuje od dzisiaj jedynie 2,99 zł za jedną kostkę. Taka cena obowiązuje posiadaczy karty Moja Biedronka, którzy zakupią masła w trzech sztukach na raz. Opłaca się zrobić niewielkie zapasy, ponieważ produkt może długo wytrzymać w lodówce. 

Chcesz poznać więcej ciekawych informacji ze świata kulinariów i gastronomii? Zajrzyj do tego artykułu, w którym wyjawiamy jak optymalnie gotować kalafiora, aby wypełniony był wartościami odżywczymi. Tutaj z kolei pokazaliśmy najlepszy sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu po cebuli z dłoni. 

Jak podaje portal superbiz.se.pl, z kartą dużo taniej kupimy mleko UHT 3,2 proc. - 1,69 zł/litr, tu warunkiem jest zakup 12 opakowań i olej rzepakowy Kujawski. Dwulitrowa butelka kosztuje tylko 9,90 zł. W Biedronce znajdziemy dobre promocje na mięso. Łopatkę wieprzową bez kości kupimy za połowę ceny – 6,99 zł/kg.

Innym świetnym rabatem może być przecena na szynkę konserwową. Jedno opakowanie o wadze 200 g kosztuje tylko 3,33 zł. Trzeba być jednak posiadaczem karty lojalnościowej Moja Biedronka, aby móc zakupić szynkę w tak niskiej cenie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: superbiz.se.pl

Zapraszam na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >