Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Kosztowny catering dietetyczny od Magdy Gessler
Adam Moskal
Adam Moskal 01.03.2021 01:00

Kosztowny catering dietetyczny od Magdy Gessler

Dieta pudełkowa Magdy Gessler
Screen filmu na kanale Maciej je na YouTube, na kanale Maciej je na YouTube

Dieta pudełkowa staje się coraz bardziej popularnym sposobem żywienia dla wielu Polaków. Klienci cenią sobie wygodę, jaka idzie w parze z takim rozwiązaniem - jedzenie dostarczane jest pod drzwi i wystarczy odgrzać je o odpowiedniej porze.

Mnóstwo ludzi wskazuje jednak, że nie jest to idealna sytuacja, ponieważ koszt takowych cateringów jest często zbyt wysoki dla przeciętnego Polaka, przez co mało kto może sobie na nie pozwolić. Przekonał się o tym prowadzący kanał Maciej je, który zamówił 5 dni w cateringu Magdy Gessler.

Dieta pudełkowa opracowana przez Magdę Gessler

Catering Magdy Gessler różni się od tego, do czego przyzwyczaiły nas dotychczasowe rozwiązania znane z innych firm. W przypadku Gessler, każdy klient wybiera dowolną ilość dni od 1 do 7, podczas których dostarczane będą gotowe posiłki. 

Co więcej, każdy może wybierać z puli 25 dań, które mają aż 4 różne warianty kaloryczności. Maciej zdecydował się na dietę o dziennej kaloryczności około 2500 kcal, co jest zdecydowanie wystarczającą ilością dla dorosłego mężczyzny. Ile zapłacił prowadzący za 5 dni diety? 

Łącznie, należało zapłacić aż 486 złotych. Średnio za jeden dzień, youtuber musiał zapłacić około 100 złotych za jeden dzień. Należy jednak zaznaczyć, że porcje były bardzo duże, a ich smak sprawiał dużą przyjemność recenzującemu. Jak wyglądał przykładowy dzień?

Na śniadanie przewidziane zostały tosty francuskie z chałki z domowymi konfiturami i serkiem. Drugie śniadanie to migdałowa babeczka z sosem cumberland i marynowanymi buraczkami. Obiad składał się z jaglanego falafela z sosem daktylowym oraz kaszą bulgur. Na kolację podano francuską zupę rybną. 

Chcesz poznać więcej ciekawych informacji ze świata kulinariów i gastronomii? Zajrzyj do tego artykułu, w którym wyjawiamy doskonałe właściwości soku z kiszonej kapusty. Tutaj z kolei prezentujemy niecodzienne zastosowania papieru do pieczenia, które znacznie ułatwiają pracę w kuchni. Powyższy kadr pochodzi z filmu na kanale Maciej je na YouTube

Jak widać, posiłki złożone są zmyślnie i smacznie, więc praktycznie każdy smakosz będzie mógł posmakować doskonałych smaków i aromatów. Niestety, ceny pojedynczych posiłków sprawiają wrażenie podobnych do restauracyjnych, w końcu za obiad płaci się około 35 złotych, a za drobne przystawki około 15 złotych. 

Prowadzący wskazał na zakończenie filmu, że dieta ta nie nadaje się dla osób, które chcą korzystać z takiej możliwości przez dłuższy czas - w ciągu 5 dni można poznać wszystkie dania, więc w szybkim czasie mogłyby się znudzić. Mimo wszystko ich smak był na tyle dobry, że prowadzący mógłby kiedyś powtórzyć zamówienie. Poniżej możecie sami zobaczyć szczegółową recenzję. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: youtube.com/Maciej je

Zapraszamy na nasz Instagram