Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Dramat w restauracji po Kuchennych Rewolucjach. Właściciel został przewieziony do szpitala
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 13.08.2023 18:40

Dramat w restauracji po Kuchennych Rewolucjach. Właściciel został przewieziony do szpitala

spłonęła restauracja po Kuchennych Rewolucjach
Facebook strazchludowo / bistrokolorowewazy

Pod Poznaniem doszło do straszliwych wydarzeń. Restauracja, które swego czasu zabłysnęła w Kuchennych Rewolucjach spłonęła. W wyniku działania ognia ucierpiał nie tylko lokal. Na profilu restauracji zamieszczony został wzruszający post, opisujący sytuację.

Pożar zniszczył odnoszącą sukcesy restaurację po Kuchennych Rewolucjach

Cała sytuacja wydarzyła się dzisiaj, 13 sierpnia. Strażacy dostali sygnał z restauracji ok. 12:25. W kuchni lokalu Bistro Kolorowe Wazy doszło do pożaru, a płomienie obejmowały coraz większy jej obszar. W poskramianiu żywiołu brało udział 8 zastępów straży pożarnej.

Właściciel restauracji próbował ratować swój dobytek. Niestety w wyniku tego został poszkodowany. Z poparzeniami został przewieziony do szpitala. W chwili obecnej wiemy tylko, że ogień w kuchni udało się opanować.

wnętrze lokalu przed pożarem.jpg
Facebook bistrokolorowewazy
Królowa życia zrobiła aferę w McDonald's. Nie uwierzycie, od czego się zaczęło

Znamy przyczynę pożaru restauracji spod Poznania

Straż pożarna wydała oświadczenie, dotyczące nieszczęścia w restauracji. Wszystko wskazuje na to, że na terenie kuchni doszło do wybuchu.

Najprawdopodobniej nastąpił wybuch butli z gazem w kuchni

-powiedział w rozmowie z WP mł. bryg. Kamil Witoszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Poza właścicielem lokalu nikt nie doznał żadnych obrażeń.

Na miejscu nie zbrakło także policji. Obecnie trwają prace nad ustaleniem dokładnej przyczyny pożaru. Z uwagi na dzisiejsze wydarzenia lokal zmuszony był zawiesić tymczasowo działalność. Nie wiadomo jeszcze, kiedy restauracja zostanie znowu otwarta.

Restauracja z Kuchennych Rewolucji nieczynna do odwołania

Bistro Kolorowe Wazy wystosowało w mediach społecznościowych oświadczenie. Nie owijając w bawełnę poinformowano o pożarze.

Z przykrością informujemy, iż w naszym ukochanym Bistro Kolorowe Wazy doszło dzisiaj do pożaru

-napisano na Facebooku.

Jesteśmy w szoku, bardzo nam przykro, przepraszamy wszystkich Gości którzy mieli dzisiaj u Nas rezerwację, liczymy na wyrozumiałość

-czytamy w dalszej części oświadczenia.

Restauracja została zamknięta do odwołania. W komentarzach pod postem pojawiły się liczne słowa współczucia oraz gotowość wsparcia restauracji w tych trudnych chwilach. Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych wiadomości o ewentualnych zrzutkach, które miałyby pomóc stanąć Kolorowym Wazom na nogi. Miejmy nadzieję, że w najbliższych dniach pojawi się więcej szczegółów na ten temat. Kilka dni temu informowaliśmy o pożarze  jednym z popularnych dyskontów. Czy znanemu celebrycie uda się odnieść sukces w prowadzeniu własnej restauracji

Źródło: wp