Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Filip Chajzer będzie kelnerem w swojej restauracji. W jej menu zabraknie 1 pozycji
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 20.07.2023 21:16

Filip Chajzer będzie kelnerem w swojej restauracji. W jej menu zabraknie 1 pozycji

restauracja Filipa Chajzera
Canva/gregory_lee, Facebook/Filip Chajzer

Filipa Chajzera czekają nowe zawodowe wyzwania. Znany prezenter telewizyjny otwiera własną restaurację w Warszawie. To już kolejne miejsce na mapie stolicy, którą prowadzi osoba związana z show biznesem. Jednak restauracja Filipa Chajzera będzie wyjątkowa. Nie będzie można w niej kupić alkoholu.

Celebryci i restauracje, czyli pomysł na biznes

W Warszawie nie brakuje miejsc, które należą do osób związanych z show biznesem i mediami. Swoje lokale prowadzą już Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, Piotr Adamczyk, czy Marcin Dorociński. Gastronomia staje się pomysłem na dochodowy biznes. Znane nazwisko przyciąga ciekawych klientów. 

Teraz restaurację zamierza Filip Chajzer. Znany prezenter telewizyjny informację o pomyśle na gastronomiczny biznes przekazał swoim fanom w mediach społecznościowych. Filip Chajzer będzie prowadził śniadaniownię. Tego typu lokale stają się coraz bardziej popularne.

Kroję ziemniaki, zalewam mlekiem i wstawiam do piekarnika. Ta kolacja robi się praktycznie sama

Chajzer zapowiada rewolucję w Polsce

W lokalu Filipa Chajzera przez cały dzień będzie można zamówić śniadania. Dziennikarz poinformował, że rezygnuje też ze sprzedaży alkoholu. W swoich mediach społecznościowych napisał:

Stało się! Jestem najszczęśliwszy na świecie. Otwieram restaurację ze śniadaniami non stop. Przejmuję ten lokal z licencją na sprzedaż alkoholu, z której świadomie i z pełną odpowiedzialnością rezygnuje

Filip Chajzer dalej wyjaśniał:

O to, to! To będzie MOCKTAIL BAR. Ten trend opanował już NYC, a teraz czas na rewolucję w Polsce, której samozwańczo stanę się twarzą

Alkohol? U Chajzera go nie kupisz!

Filip Chajzer stawia na lokal, w którym alkoholu nie będzie można zamówić. Ma to swoje podłoże w podejściu prezentera do postrzegania trunków. Dziennikarz wyjaśniał w swoich mediach społecznościowych:

Chcę, żeby to miejsce miało najlepszą energię, było wysokowibracyjne, a sprzedaż alkoholu temu nie sprzyja. Alkohol to trucizna. Coś, co odbiera ci pieniądze, miłość, rodzinę i życie. I ja nie chcę do tego przykładać ręki

Jednocześnie Filip Chajzer zapowiedział, że osobiście będzie obsługiwał gości. Znany prezenter zamierza być kelnerem w swojej restauracji. Czy wyznanie Filipa Chajzera sprawi, że goście chętnie odwiedzą lokal dziennikarza? Okaże się już wkrótce.  Pisaliśmy o restauracji, która wprowadziła zakaz wstępu dla wegan.  Informowaliśmy też o pożarze restauracji w Gdyni. 

śniadanie
Canva/contatoartpix

Źródło: pudelek.pl