Smakosze.pl
Uwielbiany kucharz zmagał się z poważnymi problemami

Jan BIELECKI/East News

Dramatyczne doniesienia o uwielbianych kucharzu. Sytuacja była bardzo poważna

15 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Kucharz znany z programu Dzień dobry TVN przyznał, że zmaga się z depresją. Powodem były problemy jego restauracji, która bardzo ucierpiała w trakcie pandemii. Okazuje się, że Andrzej Polan rozważał nawet popełnienie samobójstwa. Finalnie postanowił skorzystać z pomocy specjalisty.

Andrzej Polan większą popularność zyskał za sprawą programu Dzień dobry TVN. Właśnie tam kucharz prezentuje swoje autorskie przepisy. Zazwyczaj kojarzony jest ze szczerym uśmiechem i masą energii. Niestety pandemia znacząco odbiła się na jego zdrowiu psychicznym.

Dalsza część artykułu pod nagraniem:

Kucharz z Dzień dobry TVN opowiedział o swoich problemach

Bez wątpienia Andrzej Polan to rozpoznawalny kucharz, który niejednokrotnie zachwycał smakoszy rozmaitymi daniami. Większość osób kojarzy go głównie z wystąpień w programie śniadaniowym Dzień dobry TVN.

Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, jak Robert Makłowicz opowiadał w Dzień dobry TVN o swoim dzieciństwie. Tym razem przyjrzymy się smutnemu wyznaniu kucharza, który regularnie pojawia się w porannym programie. Andrzej Polan opowiedział o problemach, z którymi się zmagał. Mało kto by się tego spodziewał.

Znany kucharz wziął udział w programie Uwaga! TVN. Właśnie tam opowiedział o swojej depresji. Okazuje się, że Andrzej Polan borykał się z ogromnymi problemami, które odbijały się na jego kondycji psychicznej.

1024px-Racuchy

Prosty sposób na nieziemsko puszyste racuchy

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Polan odpowiada za jedną z warszawskich restauracji. Niestety z powodu pandemii musiał ją zamknąć na kilka miesięcy. Wiązało się to między innymi ze znacznymi stratami finansowymi.

- Ja się uśmiecham na nagraniach, ale ile we mnie siedzi bólu wewnętrznie, to tylko ja wiem. Moi ludzie jeszcze wiedzą. Bo potrafię się przy nich rozpłakać, mówiąc, że ja już dłużej tego nie pociągnę - wyznał kucharz, przytaczany przez portal Super Express.

Depresja omal nie doprowadziła do najgorszego

Okazuje się, że popularny kucharz był w opłakanej kondycji psychicznej. Andrzej Polan przyznał, że towarzyszyły mu nawet myśli samobójcze. Na szczęście nie uległ pokusie skończenia ze swoim życiem i wybrał pomoc specjalisty.

W trakcie programu Uwaga! TVN kucharz opowiedział o tym, że jeszcze kilka miesięcy temu zamierzał skoczyć z okna znajdującego się na piątym piętrze. Andrzej Polan otwarcie mówi o swoim problemie.

- Ja się zupełnie nie wstydzę tego, że chodzę na regularne spotkania i leczę się u psychiatry. Bo moja głowa już inaczej by tego nie pociągnęła - wyznał słynny kucharz.

Niestety, kucharz nadal boryka się z problemami finansowymi. W jego ocenie pandemia sprawiła, że będzie musiał odbudowywać wszystko do końca swojego życia. Jakiś czas temu wspominaliśmy o śmierci legendarnego szefa kuchni.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Super Express; Lelum

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >