Smakosze.pl
Magda Gessler kąpie syna

Screen zdjęcia z profilu @magdagessler_official na instagram.com

Gessler pokazała wyjątkowe rodzinne zdjęcie

5 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Magda Gessler jest w bardzo bliskich stosunkach ze swoją rodziną, co można zauważyć śledząc jej media społecznościowe. 3 dni temu restauratorka udostępniła rodzinne zdjęcie, na którym widać jak wraz ze swoim mężem kąpią swoje pierwsze dziecko. Dzisiaj Tadeusz Muller jest bardzo przedsiębiorczym pasjonatom polskiej kuchni.

Magda Gessler to osoba, która w polskim show-biznesie nie musi być nikomu przedstawiana. Największą sławę zdobyła, prowadząc program "Kuchenne Rewolucje", w którym odmienia lokale gastronomiczne Polaków, nie radzące sobie jako biznes.

Dużą zasługą sympatii, jaką darzą ją internauci, jest jej częsty kontakt w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu na swoim Instagramie wrzuca sporo zdjęć z przeszłości, na których pozuje ze swoimi bliskimi. Niedawno opublikowała kadr, na którym kąpie swoje pierwsze dziecko.

Magda Gessler to rodzinna osoba

W wielu wywiadach Gessler wyjawiła, że jest wyjątkowo ciepłą i rodzinną osobą, która z bliskimi chce spędzać jak najwięcej czasu. Doskonałym dowodem potwierdzającym jej bliskość z krewnymi jest mnóstwo zdjęć i nagrań, na których widać, że i Gessler i jej rodzina są szczęśliwi. 

Jedną z takich fotografii jest ta udostępniona trzy dni temu na jej Instagramie. Wykonał ją jej mąż Volkhart Müller, gdy Gessler kąpała małego Tadeusza w umywalce. Zdjęcie zrobione zostało w hotelu w Lizbonie w 1982 roku. Ta i wiele innych fotografii jest częścią książki, która wydana zostanie 16 czerwca tego roku.

Książka Magdy Gessler

"Magda" to książka biograficzna o życiu Magdy Gessler oraz jej perypetiach z rodziną. W proces tworzenia zaangażowany jest Dominik Linowski, którym gwiazda TVN'u jest zachwycona. Już teraz można kupować książkę w przedsprzedaży.

Na naszej stronie zamieściliśmy mnóstwo informacji kulinarnych, które mogą przypaść tobie do gustu. Przeczytaj ten artykuł, w którym pokazujemy przepis na sałatkę warzywną z pieczonych warzyw. W tym tekście  zdradzamy najlepszą recepturę na pyszną kiszoną fasolkę szparagową ze słoika.

To, jak się rozumieliśmy, bardzo mnie poruszyło i sprawiło, że mu zaufałam. To chyba nie przypadek, że urodził się tego samego dnia co ja, bo pierwszy raz w życiu poczułam, że chcę opowiedzieć komuś swoją historię. W efekcie podarowaliśmy sobie to, co najcenniejsze - czas oraz nasze historie - mówiła Magda Gessler o Linowskim.

Tadeusz Muller idzie w ślady mamy

Wyżej wspomniany syn Gessler także poświęca się gastronomii, choć jego metody są inne niż Gessler. Muller od dobrych kilku lat żywi się jedynie owocami i warzywami z ekologicznych upraw, co promuje w swoich mediach społecznościowych, a także telewizji. 

Źródło: Piotr Molecki/East News

Muller otwiera również firmę oferującą dietę pudełkową, która produkowana będzie z produktów wegetariańskich. Klienci mężczyzny będą mogli nie tylko zamówić pudełka do domu, lecz również skorzystać z punktów grab&go, w których będą odbierać swoje zamówienia na wynos. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: wprost.pl; plejada.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz ostrzega

Show-biznes od kuchni

Oszuści wykorzystali wizerunek Roberta Makłowicza. Sprawa trafiła na policję

Czytaj więcej >