Smakosze.pl
Magda Gessler kąpie syna

Screen zdjęcia z profilu @magdagessler_official na instagram.com

Gessler pokazała wyjątkowe rodzinne zdjęcie

19 Maja 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Magda Gessler jest w bardzo bliskich stosunkach ze swoją rodziną, co można zauważyć śledząc jej media społecznościowe. 3 dni temu restauratorka udostępniła rodzinne zdjęcie, na którym widać jak wraz ze swoim mężem kąpią swoje pierwsze dziecko. Dzisiaj Tadeusz Muller jest bardzo przedsiębiorczym pasjonatom polskiej kuchni.

Magda Gessler to osoba, która w polskim show-biznesie nie musi być nikomu przedstawiana. Największą sławę zdobyła, prowadząc program "Kuchenne Rewolucje", w którym odmienia lokale gastronomiczne Polaków, nie radzące sobie jako biznes.

Dużą zasługą sympatii, jaką darzą ją internauci, jest jej częsty kontakt w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu na swoim Instagramie wrzuca sporo zdjęć z przeszłości, na których pozuje ze swoimi bliskimi. Niedawno opublikowała kadr, na którym kąpie swoje pierwsze dziecko.

Magda Gessler to rodzinna osoba

W wielu wywiadach Gessler wyjawiła, że jest wyjątkowo ciepłą i rodzinną osobą, która z bliskimi chce spędzać jak najwięcej czasu. Doskonałym dowodem potwierdzającym jej bliskość z krewnymi jest mnóstwo zdjęć i nagrań, na których widać, że i Gessler i jej rodzina są szczęśliwi. 

Jedną z takich fotografii jest ta udostępniona trzy dni temu na jej Instagramie. Wykonał ją jej mąż Volkhart Müller, gdy Gessler kąpała małego Tadeusza w umywalce. Zdjęcie zrobione zostało w hotelu w Lizbonie w 1982 roku. Ta i wiele innych fotografii jest częścią książki, która wydana zostanie 16 czerwca tego roku.

Książka Magdy Gessler

"Magda" to książka biograficzna o życiu Magdy Gessler oraz jej perypetiach z rodziną. W proces tworzenia zaangażowany jest Dominik Linowski, którym gwiazda TVN'u jest zachwycona. Już teraz można kupować książkę w przedsprzedaży.

Na naszej stronie zamieściliśmy mnóstwo informacji kulinarnych, które mogą przypaść tobie do gustu. Przeczytaj ten artykuł, w którym pokazujemy przepis na sałatkę warzywną z pieczonych warzyw. W tym tekście  zdradzamy najlepszą recepturę na pyszną kiszoną fasolkę szparagową ze słoika.

To, jak się rozumieliśmy, bardzo mnie poruszyło i sprawiło, że mu zaufałam. To chyba nie przypadek, że urodził się tego samego dnia co ja, bo pierwszy raz w życiu poczułam, że chcę opowiedzieć komuś swoją historię. W efekcie podarowaliśmy sobie to, co najcenniejsze - czas oraz nasze historie - mówiła Magda Gessler o Linowskim.

Tadeusz Muller idzie w ślady mamy

Wyżej wspomniany syn Gessler także poświęca się gastronomii, choć jego metody są inne niż Gessler. Muller od dobrych kilku lat żywi się jedynie owocami i warzywami z ekologicznych upraw, co promuje w swoich mediach społecznościowych, a także telewizji. 

Źródło: Piotr Molecki/East News

Muller otwiera również firmę oferującą dietę pudełkową, która produkowana będzie z produktów wegetariańskich. Klienci mężczyzny będą mogli nie tylko zamówić pudełka do domu, lecz również skorzystać z punktów grab&go, w których będą odbierać swoje zamówienia na wynos. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: wprost.pl; plejada.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >
Marta Grycan

Kulinarny Showbiznes

Media podały smutną informację o Marcie Grycan

Czytaj więcej >