Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gessler rusza z kursami gotowania. Nie uwierzysz ile zapłacisz za 3 godziny
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 09.03.2023 12:24

Gessler rusza z kursami gotowania. Nie uwierzysz ile zapłacisz za 3 godziny

Magda Gessler w kuchni
screen z filmu na kanale YouTube tvnpl

Chcesz gotować jak królowa polskiej kuchni? Teraz masz ku temu niebywałą okazję. Jedna z firm udostępniła właśnie ofertę na kurs gotowania pod okiem Magdy Gessler. Przyjemność ta kosztować ma niebagatela niemal tysiąc złotych.

Kurs gotowania z Magdą Gessler to atrakcja dla wybranych

Magda Gessler od lat bryluje na scenie kulinarnej. Do tej pory jest przepisy podglądaliśmy na ekranie, między innymi w programie „Kuchenne Rewolucje” czy „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”, z którego pochodzi powyższe zdjęcie. Teraz z charyzmatyczną restauratorką można stanąć oko w oko, niestety za odpowiednią opłatą. Cena za 3,5 godzinne spotkanie wynosi bowiem nawet 899 złotych.

Chwycił za paprykę i dał wszystkim cenną lekcję. Mało kto ma pojęcie

Co będzie przedmiotem kursu gotowania z Magdą Gessler?

Organizatorzy kursów przygotowali aż 3 bloki programowe. Pierwszy z nich zacznie się już w niedzielę 12 marca. Tematem będą oczywiście potrawy wielkanocne. Warsztaty możemy rozpocząć w samo południe lub w drugiej turze o 17:00.

Co Magda Gessler pokaże na sam początek? Nauczy nas przyrządzać chrzan z prawdziwego zdarzenia. Na drugi ogień pójdzie domowy majonez. Biorąc pod uwagę obecne ceny sosu w sklepach, ta wiedza może okazać się przydatna.

Na sosach i dodatkach nie poprzestaniemy. Nie zabraknie eleganckiego ravioli z krewetkami. Nieco bardziej tradycyjnym daniem świątecznych będą pierogi z farszem białej kiełbasy. Kurs gotowania zakończy się przyrządzeniem słodkiego mazurka.

Drugim blokiem na warsztatach będą sałaty, dressingi i buliony. Stanąć z nimi w szranki można będzie 16 kwietnia. Pierwsze zagadnienie wprowadzające to odpowiednie komponowanie sałat. Magda Gessler zdradzi co nieco o właściwym doborze składników.

Kolejnym tematem poruszanym podczas kursu będzie ugotowanie dobrego bulionu. Nie zabraknie też wiedzy do czego go wykorzystać. Na koniec ponownie deser- tym razem malinowe parfait. Sporządza się go z masy mleczno-jajecznej wymieszanej z bitą śmietaną i dodatkami- w tym przypadku owocami.

W ostatniej odsłonie kulinarnych warsztatów Magda Gessler przygotuje nas do majówkowej wyżerki. W jej ramach poznamy aż cztery dania. Główną gwiazdą zostanie kurczak pieczony po polsku, czyli drób wypełniony aromatycznym farszem.

Na chwilę przeniesiemy się też do słonecznej Hiszpanii. Poznamy sekrety tamtejszego chłodnika i tortilli z ziemniaków. Kurs gotowania zakończy upieczenie bananowego placka z ananasem. Wszystko oczywiście pod okiem ekspertki.

Ile kosztuje kurs gotowania z Magdą Gessler?

Gotowanie z Magdą Gessler nie będzie niestety tanie. Na taką przyjemność na pewno nie będzie stać każdego. Więcej zapłacimy gdy pójdziemy sami, mniej wraz z osobą towarzyszącą. Zajęcia z restauratorką trwać będą 3,5 godziny.

Jeśli chcecie gotować z Magdą Gessler przygotujcie się na spory wydatek. Cena za osobę wynosi 899 złotych. W przypadku wykupienia 2 miejsc na raz spada do 799 złotych. Nadal jest to pokaźna sumka.

Kurs gotowania odbywać się będzie w kameralnych grupach. Maksymalnie Magdzie Gessler towarzyszyć ma 12 osób. Organizator zapewnia też wszystkie produkty potrzebne do gotowania. Z pewnością znajdą się chętni na taką atrakcję.

Ostatnią możliwością na pitraszenie z Gessler był 32 finał WOŚP. Kulinarna celebrytka wystawiła na aukcję robienie faworków u niej w domu. Zwycięzca zaoferował aż 27 100 złotych. Myślimy, że na kurs gotowania również znajdą się amatorzy. Magda Gessler wyjawiła szokującą prawdę o przyszłości “Kuchennych Rewolucji”. Nie każdy docenia kulinarne umiejętności restauratorki.

gotowanie z Gessler.png
Canva / Katerina Holmes z Pexels

Źródło: bodychief.pl